Piotr Żyła i Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram/ piotr_zyla_official Piotr Żyła i Marcelina Ziętek

O wszystkim powiedziała!

Ukochana Piotra Żyły nie może się tego pozbyć z domu. Mówi o wielkiej trudności, nie jest w stanie tego zrobić

2023-01-24 11:59

Marcelina Ziętek postanowiła zaskoczyć swoich fanów. Gwiazda telewizji TVN i ukochana Piotra Żyły pokazała na swoich mediach społecznościowych, że ma pewną rzecz w swojej domu, której wprost nie potrafi się pozbyć. Jak sama przyznała, sprawi jej to wielką trudność.

Marcelina Ziętek postanowiła zaskoczyć fanów i pokazała na mediach społecznościowych zdjęcie swojego domu. Na publikacji umieszczonej na mediach społecznościowych, aktorka znana z występów w telewizji TVN przyznała, że posiada w miejscu zamieszkania jedną rzecz, której bardzo ciężko się jej pozbyć. Jak sama przyznała, przyspożyło jej by to wielkiej trudności.\

Marcelina Ziętek nie może pozbyć się tego z domu. Ukochana skoczka narciarskiego ma z tym wielki problem

Okazuje się, że aktorka znana z występów w telewizji TVN, jak też ukochana reprezentanta Polski w skokach narciarskich, Piotra Żyły, zmaga się z dość dużym problemem względem tego, aby rozebrać swoją choinkę. Najnowsza publikacja aktorki pokazuje, że artystka bardzo zżyła się z drzewkiem i z wartościami estetycznymi, jakie przyniosła choinka w jej domu. Mimo że od Świąt Bożego Narodzenia minął już miesiąć, to sama aktorka zdaje się mieć wielki problem z tym, aby pożegnać się ze świąteczną atmosferą.

- Tak ciężko mi ją rozebrać - napisała Marcelina Ziętek na swoich mediach społecznościowych.

Marcelina Ziętek

i

Autor: instagram.com/marceepan
Najnowsze