Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram/ marceepan Marcelina Ziętek

Można się zakochać!

Ukochana Piotra Żyły zmieniła swój wygląd. Przyłożyła to do głowy i efekt powala, co za piękność!

2023-01-16 7:40

Ukochana Piotra Żyły postanowiła pokazać swoje zupełnie nowe oblicze. Marcelina Ziętek, która jest bardzo aktywna na swoich social-mediach, pokazała, jak zmieniła swoje oblicze, robiąc to za pomocą jednego, prostego tricku. Nie możemy uwierzyć, co za piękność!

Marcelina Ziętek postanowiła pokazać swoje nowe oblicze! Ukochana Piotra Żyły, która wzbudza wielkie emocje wśród kibiców sportów zimowych i show-biznesu pokazała, jak prostym sposobem można sobie samemu zafundować świetny styl. Słynąca z wielkiej urody gwiazda i artystka zrobiła wielkie wrażenie swoją drobną przemianą. To trzeba zobaczyć!

Marcelina Ziętek pokazała swoje nowe oblicze. Wystarczył jej prosty, domowy sposób

Marcelina Ziętek jest postacią, która wzbudza wielkie emocje. Ukochana Piotra Żyły niejednokrotnie szokowała bardzo odważnymi publikacjami w mediach społecznościowych, gdzie pokazywała swoje ciało, odziane w bardzo kuse bikini i bieliznę. Tym razem jednak, Ziętek zadziwiła swoich widzów czymś innym, a mianowicie postawiła na zmianę fryzury. Przy pomocy wałków zakręciła ona swoje włosy i trzeba przyznać, że efekt, który udało się jej osiągnąć jest nieprawdopodobny, a sama modelka wygląda naprawdę zjawiskowo. Trzeba przyznać, że Piotr Żyła jest prawdziwym szczęściarzem mając przy sobie taką piękność!

Marcelina Ziętek

i

Autor: instagram.com/marceepan
Sonda
Obserwujesz Marcelinę Ziętek w social mediach?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze