Justyna Żyła

i

Autor: East News Justyna Żyła

W domu Justyny Żyły zaczęły pełzać oślizłe stworzenia. Wielu obrzydzają i zapładniają się same ze sobą

2022-05-14 14:08

Justyna Żyła stara się jak może, by zapewnić wszystko, co najlepsze swoim dzieciom. Była żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły wspiera pociechy w ich pasjach i chętnie pokazuje to w mediach społecznościowych. Gdy jednak wróciła ostatnio do domu, jej oczom ukazał się niecodzienny obrazek. Pojawiło się tam sporo... ślimaków. Fani postanowili przesłać ostrzeżenia i niektóre zabrzmiały naprawdę poważnie.

Justyna Żyła chętnie chwali się swoim życiem prywatnym na Instagramie. Po wybuchu afery z byłym już mężem Piotrem Żyłą, którego kobieta publicznie oskarżyła o zdradę, stała się w Polsce celebrytką. Przybyło jej obserwujących na portalu społecznościowym. Trzeba szczerze przyznać, że w ostatnich miesiącach przestała już skupiać się na przeszłości i robi wszystko, by zapewnić rodzinie świetlaną przyszłość. Z kolejnych wpisów wyłania się obraz czułej i wspierającej matki. Ostatnio jednak jej cierpliwość została wystawiona na próbę. Po powrocie z pracy do domu ujrzała obrazek, który wielu po prostu by odrzucił. W pięknej posiadłości pojawiły się... ślimaki!

Horngacher dostanie białej gorączki? Polacy po wielkiej aferze postawili na swoim, to może być tajna broń

Justyna Żyła ma ślimaki w domu

Okazało się, że jedno z dzieci zainteresowanych przyrodą postanowiło rozpocząć hodowlę tych stworzeń. Oślizłe ślimaki często traktowane są przez ludzi jak szkodniki, szczególnie tych, którzy cieszą się przyrodą na swoich działkach. Potrafią siać spustoszenie wśród roślinności i przez to masa Polaków stara się ograniczyć ich rozprzestrzenianie, jednocześnie zachowując od nich dystans.

Jednak dzieci często są zafascynowane ślimakami i chyba z takim obrotem spraw mamy do czynienia w tym przypadku. Sama Justyna Żyła postanowiła po raz kolejny wesprzeć dziecko w nietypowej pasji i z opisu wynika, że ten obraz niespecjalnie ją przejął. "Wracasz z pracy i taaaakie niespodzianki zastajesz" - napisała była żona Piotra Żyły.

Piotr Żyła pokazał duży sprzęt. Zaskoczył swoim wyznaniem, dla wielu to nie do pomyślenia

Ostrzeżenie dla Justyny Żyły. Chodzi o zapładnianie

Na razie w akwarium znalazło się kilka ślimaków. Dorośli wiedzą jednak, że stworzenia te bardzo szybko potrafią się rozmnażać i już niedługo w domu Justyny Żyły może pojawić się ich dużo więcej. Przed tym właśnie ostrzegali fani w komentarzach. "Uważaj, ja też kiedyś tak zrobiłam, nie przeczytałam, że ślimaki się zapładniają "same ze sobą" i po miesiącu miałam naprawdę ogrom jajeczek" - napisała jedno z obserwujących konto celebrytki na portalu społecznościowym. "Też tak kiedyś miałam. Z tym, że ślimaki moich synów wypełzły ze słoika na okno brrrr.... Ale co było robić, trzeba było posprzątać i cieszyć się radością dzieci" - przestrzegała przed ryzykiem kolejna komentująca.

Najnowsze