Piotr Żyła

i

Autor: Instagram/piotr_zyla_official Piotr Żyła

Piotr Żyła pokazał duży sprzęt. Zaskoczył swoim wyznaniem, dla wielu to nie do pomyślenia

2022-05-13 18:47

Polscy skoczkowie rozpoczęli już przygotowania do nowego sezonu pod okiem Thomasa Thurnbichlera. Austriak poprowadził pierwsze treningi, które przyniosły Biało-Czerwonym sporo uśmiechu. Tego niemal nigdy nie brakuje Piotrowi Żyle, który od wielu lat słynie z poczucia humoru. Nie inaczej było w piątek, 13 maja, co dla wielu kibiców jest nie do pomyślenia.

Końcówka marca była w polskich skokach burzliwa, ale na szczęście napięta atmosfera uległa błyskawicznej poprawie. Skoczkowie pogodzili się już ze zmianami w sztabie szkoleniowym, a Thomas Thurnbichler zyskał ich sympatię. Kibiców najbardziej martwiła długa cisza ze strony Kamila Stocha, ale trzykrotny mistrz olimpijski w końcu przerwał milczenie i także docenił profesjonalizm oraz sposób bycia austriackiego trenera. Optymistyczne wieści z przygotowań wlały nadzieję w serca fanów, którzy oczekują od ulubieńców powrotu do najwyższej formy. Ostatniej zimy najlepszym Polakiem w Pucharze Świata okazał się być Piotr Żyła, jednak zajął on dopiero 14. miejsce. "Wiewiór" dwukrotnie stanął na pucharowym podium, ale z pewnością miał większe oczekiwania - zwłaszcza podczas igrzysk olimpijskich. Na szczęście nie do końca udany sezon nie wpłynął na jego psychikę, co widać m.in. w mediach społecznościowych.

Problemy zdrowotne reprezentanta Norwegii. Robert Johansson musiał się poddać poważnej operacji. Czy wróci do skoków?

Ukochana Piotra Żyły opowiedziała ostatnio o kończeniu związku. Skoczek musi na to uważać!

Żyła pokazał duży sprzęt i zaskoczył wyznaniem

Mistrz świata z Oberstdorfu chętnie korzysta z social mediów, by podzielić się choć odrobiną codzienności z kibicami. Jego profil na Instagramie obserwuje ponad 400 tysięcy użytkowników, którzy cenią go nie tylko za sukcesy sportowe, ale także wieczny optymizm. Ta cecha Żyły nie do końca współgra z symboliką piątku trzynastego. Dla przesądnych majowy piątek mógł być naprawdę trudnym dniem, ale "Wiewiór" po raz kolejny udowodnił, że ma w życiu sporo dystansu!

Wielki rywal Stocha przechytrzył wszystkich. Nie uwierzycie, na co zdecydował się Granerud. Tego się nie spodziewacie

Sonda
Czy Thomas Thurnbichler poprowadzi polskich skoczków do sukcesów?

Żyła wbrew przesądom umieścił w piątek trzynastego zdjęcie, na którym jest szeroko uśmiechnięty. Nic dziwnego, skoro stoi przy robiącym wrażenie Subaru. Pozytywny wydźwięk fotografii uzupełnia wymowny opis. - Pamiętajcie: "Trzynastego piękniejszy jest świat" - zacytował piosenkę Kasi Sobczyk polski skoczek. Jego przesłanie spodobało się kibicom, którzy w komentarzach pod zdjęciem przekazywali dobrą energię w tym trudnym dla wielu dniu.

Thomas Thurnbichler przed startem przygotowań do nowego sezonu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze