W Oberstdorfie chcieli potraktować Polaków GORZEJ niż Niemców! To byłby prawdziwy skandal

2021-03-01 12:39 mil
Adam Małysz
Autor: SE Adam Małysz

Polscy skoczkowie narciarscy niezmiennie przebywają w Oberstdorfie, gdzie odbywają się mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym. Jak się okazuje, nie brakuje przy tej okazji pewnego rodzaju nieporozumień. A zwłaszcza gdy w grę wchodzi odmienne traktowanie poszczególnych reprezentacji. Tak chciano postąpić w przypadków Polaków.

Fan zachwycają się od soboty postawą Piotra Żyły. Znakomite skoki zawodnika "Biało-czerwonych" doprowadziły go do wywalczenia złotego medalu mistrzostw świata na skoczni normalnej. Z dumy pęka z całą pewnością nie tylko sam zainteresowany, ale także i szefowie polskiej reprezentacji z Adamem Małyszem na czele. Jak się okazuje, jeszcze przed startem emocji musieli oni stawić czoła pewnej kwestii. Polaków chciano bowiem potraktować gorzej niż choćby gospodarzy - Niemców. O co chodzi? Szczegóły w poniższej galerii zdjęć!

Gdy Piotr Żyła zobaczy TE ZDJĘCIA swojej dziewczyny, szczęka mu opadnie. PÓŁNAGA Ziętek pręży się w obcisłym kostiumie

Żyła mistrzem świata!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze