Polscy skoczkowie Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła

i

Autor: Cyfra Sport Polscy skoczkowie Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła

Tego jeszcze nie było!

Wielkie zmiany u polskich skoczków. Wszystko wydarzy się już niebawem, kibice będą zaskoczeni

2022-12-23 14:28

Turniej Czterech Skoczni zbliża się wielkimi krokami, ale tym razem, fani reprezentacji Polski będą zdziwieni bardzo ciekawą decyzją trenera kadry narodowej, Thomasa Thurnbichlera, który postanowił, że do drużyny narodowej dołączy bardzo ciekawy zawodnik, dla którego tegoroczna edycja TCS będzie pierwszą w karierze. Kibice mogą czuć się bardzo zaskoczeni.

Turniej Czterech Skoczni jak co roku wzbudzi dużą ciekawość wśród kibiców reprezentacji Polski, którzy będą liczyć na to, że polscy skoczkowie, a szczególnie Dawid Kubacki, który błyszczy formą w Pucharze Świata. Okazuje się, że w trakcie powołań do drużyny Thomas Thurnbichler dokonał bardzo ciekawego wyboru, który może być odbierany przez fanów jako zaskoczenie. Okazuje się bowiem, że w kadrze znajdzie się sportowiec, dla którego Turniej Czterech Skoczni będzie debiutem. Czy dorówna starszym i bardziej doświadczonym kolegom?

Turniej Czterech Skoczni z nowym zawodnikiem. Thomas Thurnbichler podjął decyzję

Okazuje się, że w drużynie narodowej na nadchodzący Turniej Czterech Skoczni znalazł się nieznany szerszej publiczności Jan Habdas. Skoczek do tej pory występował w kadrze B., gdzie radził sobie bardzo dobrze, stąd też decyzja Austriaka, aby sprawdzić młodego Polaka na poważniejszej imprezie. O pomyśle Thurnbichlera dowiedzieliśmy się z oficjalnego komunikatu prezentującego skład drużyny narodowej.

- Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła, Paweł Wąsek, Jan Habdas i Stefan Hula wystartują w Turnieju Czterech Skoczni. - poinformował Polski Związek Narciarski w oficjalnym komunikacie na swoich mediach społecznościowych.

Sonda
Czy Dawid Kubacki wygra Turniej Czterech Skoczni 2022/23?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze