Wyjątkowy RELAKS Stocha i spółki. Od tych ZDJĘĆ robi się gorąco!

2021-02-26 13:30 PO
Kamil Stoch
Autor: SE Kamil Stoch

Choć przed mistrzostwami świata są pobudzeni jak nigdy, dodatkowa kawa nie zaszkodzi. Skoczkowie wykorzystali wiosenną pogodę w Oberstdorfie i strzelili sobie po kawce na świeżym powietrzu.

W tym tygodniu temperatura w Oberstdorfie wzrosła do prawie 20 stopni, więc skoczkowie dużo czasu spędzają na zewnątrz. Kamil Stoch pochwalił się w mediach społecznościowych chwilą relaksu. Drużyna wyszła na kawkę przed hotel, jak widać na zdjęciu nastroje były bardzo optymistyczne. Mamy nadzieję, że tak szerokie uśmiechy będziemy oglądać w sobotni wieczór po konkursie na normalnej skoczni.

- Nie czuję specjalnej presji. Nie jestem zresztą sam, mamy jedną z najlepszych drużyn na świecie, więc oczekiwania kibiców się rozkładają i jest mi łatwiej. Ale też zdążyłem się już przyzwyczaić. Zresztą nie byłoby miło, gdyby nikt się naszymi występami nie interesował, gdyby nie było nadziei kibiców na sukces. Najgorsza presja to ta, którą sami nakładamy na siebie. Ona może zniszczyć – powiedział „Super Expressowi” Kamil Stoch.

Kamil Stoch mocno zdziwiony. Nie mógł w to uwierzyć
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze