Urocze zdjęcie

Żona Dawida Kubackiego pokazała ciążowy brzuszek. To już ostatnie tygodnie, szykuje się wyjątkowy dzień

2022-12-21 15:59

Dawid Kubacki już niedługo zostanie drugi raz ojcem. Lider klasyfikacji Pucharu Świata kolejny raz będzie tatą dziewczynki. Przed nim i jego żoną Martą bardzo emocjonujące tygodnie. Niewykluczone, że kolejny raz dziecko urodzi się w trakcie Turnieju Czterech Skoczni. Marta Kubacka pokazała ciążowy brzuszek w ostatniej chwili.

Żona Dawida Kubackiego już niedługo kolejny raz urodzi córeczkę. Para od kilku miesięcy wyczekuje narodzin drugiego dziecka. Pierwsza córeczka przyszła na świat w trakcie Turnieju Czterech Skoczni. Niewykluczone, że i w tym roku do rozwiązania ciąży dojdzie podczas wyjątkowych zawodów. Para przed świętami pokazała się na wspólnym zdjęciu. Spod płaszcza pani Marty delikatnie wystaje ciążowy brzuszek.

Koszmarne wieści dla kibiców przed skokami w Wiśle! Odwołano zawody tuż przez ich startem, kuriozalny powód

Tak wygląda ciążowy brzuszek żony Dawida Kubackiego

W domu Dawida Kubackiego nadchodzi wyjątkowy czas. Chodzi nie tylko o święta, ale także mistrzostwa Polski czy urodziny córeczki Zuzi.

- Święta, Mistrzostwa Polski, urodziny Zuzy, Turniej Czterech Skoczni i.. nowy członek rodziny, a my #relaks. Jakie macie kumulacje na koniec roku? - napisał Dawid Kubacki we wpisie na Instagramie.

Zobacz zdjęcia żony Dawida Kubackiego, Marty Kubackiej w galerii poniżej!

Dawid Kubacki - osiągnięcia w tym sezonie

Dawid Kubacki w tym sezonie Pucharu Świata wygrał cztery konkursy z ośmiu. Polski skoczek jest liderem klasyfikacji generalnej i jest wymieniany jako jeden z faworytów do wygrania Kryształowej Kuli. Jeśli nic się nie zmieni, będzie także faworytem do zwycięstwa w Turnieju Czterech Skoczni.

Fatalne wieści o skoczni w Zakopanem! Konkursy w Polsce zagrożone? Ciężko uwierzyć, co tam się dzieje

Dawid Kubacki po dwóch wygranych PŚ w Wiśle
Najnowsze