Żona Macieja Kota odpaliła turbopetardę. Kiedy zobaczycie jej gorące ciało, będziecie wrzeć bardziej jak bojler

2021-07-21 14:40
Maciej Kot, Agnieszka Lewkowicz
Autor: Instagram / bodybyaga Maciej Kot, Agnieszka Lewkowicz

Maciej Kot jest postacią, której nie trzeba przedstawiać fanom skoków narciarskich. Medalista olimpijski z Pjongczanu potrafił czarować polskich kibiców i mimo wahań formy, nadal dostaje szanse, aby prezentować swój talent w konkursach Pucharu Świata Sportowiec, oprócz osiągnięć zawodowych, może się pochwalić także piękną kobietą u swego boku. Agnieszka Kot ostatnimi czasy zamieściła na swoich mediach społecznościowych zdjęcie, które rozgrzeje niejednego miłośnika sportu. Trzeba przyznać, że ujęcia umięśnionej postury ukochanej reprezentanta Polski potrafią wpłynąć na wyobraźnię.

Maciej Kot od wielu lat reprezentuje Polskę w skokach narciarskich. Skoczek, który ma w swoim dorobku brązowy medal olimpijski z Pjongangu i złoto mistrzostw świata z Lahti z 2017 roku, został ostatnio ojcem. Media w maju informowały, że jego żona Agnieszka urodziła synka Filipa. Mimo dwóch miesięcy od czasu porodu kobieta doszła do siebie w sposób fenomenalny i zaczęła rozgrzewać wyobraźnię fanów skoków narciarskich gorącymi zdjęciami, które opublikowała na swoim Instagramie.

Ewa Bilan-Stoch zdecydowała się na piekielnie trudne wyznanie. Aż ścięło nas z nóg, dla wielu to temat tabu

Maciej Kot ma się czym chwalić. Jego żona prezentuje się rewelacyjnie

Młode mamy mają czasem problemy, aby dojść sprawnie do pełni formy po porodzie. Żona Macieja Kota - Agnieszka, przeczy jednak tej opinii i w zaledwie dwa miesiące od porodu zaczęła chwalić się swoim ciałem. Trzeba przyznać, że kobieta wygląda wprost rewelacyjnie i może się pochwalić nienaganną figurą. Zdjęcie, które umieściła Agnieszka Kot na swoim Instagramie, stało się prawdziwym hitem sieci i zostało polubione już przez ponad tysiąc użytkowników portalu społecznościowego. Trzeba przyznać, że kobieta ma się czym pochwalić.

Wszyscy mylili się co do rozmiaru Wilfredo Leona. Żona wzięła miarkę i dokładnie go zmierzyła, jest potężny

Aby zobaczyć więcej zdjęć Agnieszki Kot, przejdź do galerii poniżej

Maciej Kot może się pochwalić piękną żoną. Doszła do formy po porodzie bardzo szybko

Nie da się ukryć, że tak szybkie dojście do szybkiej formy przez Agnieszkę Kot może mieć związek z jej zawodem. Ukochana reprezentanta Polski w skokach narciarskich jest trenerką personalną, więc bez wątpienia zna sposoby, jak można poradzić sobie z kształtem ciała po porodzie. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE