Agnieszka Radwańska popełniła straszny błąd. Grożą za to surowe konsekwencje, nie chcemy być w jej skórze! Ale niebezpiecznie!

2021-02-22 16:24 jwa
Agnieszka Radwańska
Autor: Instagram / aradwanska Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska coraz częściej chwali się na Instagramie chwilami ze swojego życia prywatnego. Czasami jednak mocno się zapomina. Tym razem Agnieszka Radwańska chciała podzielić się z fanami wielką radością, jaką wywołał w jej sercu padający śnieg. Jednak bardziej czujni mogli zauważyć, że popełniła błąd. Za takie zachowanie grożą bardzo surowe konsekwencje, ponieważ wpływa to znacząco na bezpieczeństwo własne i innych.

Agnieszka Radwańska na Instagramie cieszy się niesłabnącą popularnością. Choć Isia już jakiś czas temu zakończyła profesjonalną karierę tenisistki i teraz skupia się przede wszystkim na wychowywaniu synka, to fani na bieżąco komentują treści publikowane przez krakowiankę na portalu społecznościowym. Tym razem Agnieszka Radwańska popełniła jednak nieświadomie błąd. Tak bardzo cieszyła się z zimy i ze śniegu, że z rozpędu pokazała zdjęcie, które naraziło ją na spore konsekwencje. Bardziej czujni fani od razu wyłapali ten szczegół. Nie wiadomo jak cała sprawa skończyła się dla Isi, ale wszystkie szczegóły tej afery możecie znaleźć w poniższej galerii!

Zobacz: Najpierw córka Małysza była w klinice na zabiegu, teraz proponuje kobietom DRENAŻ LPG. Nie wytrzymały! Co one wypisują!

Agnieszka Radwańska na przyszłość na pewno będzie pamiętała o swoim wyskoku. Tym bardziej, że za takie zachowanie grozi nie tylko kara finansowa. To również narażenie na niebezpieczeństwo innych osób i siebie samej. Czasami te kilka zaoszczędzonych sekund warto poświęcić, by zapewnić sobie i innym więcej bezpieczeństwa. Agnieszka Radwańska na pewno dobrze o tym wie, a tym razem dało o sobie znać roztargnienie.

Sprawdź: Artur Szpilka w więzieniu miał problem z GŁUPSZYM od siebie. Minęły miesiące zanim sobie poradził. Co za katusze!

Najnowsze