Agnieszka Radwańska, Wimbledon 2013

Autor: East News Czwarte miejsce przypadło najlepszej polskiej tenisistce, Agnieszce Radwańskiej. Zdaniem reklamodawców, wartość "Isi" wynosi 764 tysiące złotych.

Agnieszka Radwańska zmiażdzyła rywalkę w I rundzie Wimbledonu

2013-06-25 23:05

Gładkie zwycięstwo w I rundzie wielkoszlemowego Wimbledonu odnotowała Agnieszka Radwańska. „Isia” w dwóch setach (6:1, 6:1) poradziła sobie z Austriaczką Yvonne Meusburger.

Agnieszka dołączyła tym samym do swojej siostry Urszuli, Jerzego Janowicza i Łukasza Kubota, którzy także zameldowali się w II rundzie londyńskiego turnieju.

We wtorkowym pojedynku z Meusburger Radwańska była praktycznie bezbłędna. Co prawda Polka rozpoczęła mecz od przegrania „na sucho” gema ze swojego podania, ale potem wygrała sześć kolejnych i całego seta. Druga odosłona rywalizacji miała identyczny scenariusz: porażka Isi w pierwszym gemie, a potem sześć wygranych partii.

Przeczytaj koniecznie: Wimbledon. Ula Radwańska w II rundzie

Rywalką Isi w II rundzie będzie reprezentantka Francji Mathilde Johansson.