Andrzej Kostyra

i

Autor: Super Express Andrzej Kostyra

Andrzej Kostyra broni Novaka Djokovicia. Chodzi o aferę z turniejami Wielkiego Szlema [WIDEO]

2022-02-16 15:48

Ostatni wywiad Novaka Djokovića, a także stanowisko tenisisty co do ewentualnego przyjęcia szczepienia odbiło się szerokim echem w świecie sportu i wywołało niemałe zamieszanie. Decyzję jednej z największych gwiazd światowego tenisa postanowił skomentować także Andrzej Kostyra, który - jak się okazuje, rozumie podejście Djokovića. Sprawdźcie, co Andrzej Kostyra sądzi o tej sprawie.

Fani Andrzej Kostyry doskonale wiedzą, że oprócz sportów walki, legendarny dziennikarz specjalnym uczuciem darzy również tenis. Po tym, jak Novak Djoković postanowił wyznać w swoim ostatnim wywiadzie, że nie ma zamiaru w najbliższej przyszłości przyjmować szczepionki przeciwko koronawirusowi, Andrzej Kostyra postanowił zabrać głos w tej sprawie, komentując przy okazji niewpuszczenie Serba na Australian Open. - Ja nie ukrywam, że jestem dużym fanem Djokovića i to, co zrobiły władze australijskie - ten jeden urzędas jest skandaliczne. Facet pojechał od Australii, tam dwa panele powiedziały, że może jechać, a jeden urzędas jedną decyzją zabronił mu walczyć. - wyznał Andrzej Kostyra komentując decyzję zawodnika.

Dariusz Michalczewski BEZLITOŚNIE o polskim boksie. Brutalna ocena "Mamy wielką dziurę i kryzys"

Andrzej Kostyra skomentował decyzję Novaka Djokovića! Dziennikarz staje w obronie tenisisty

Dziennikarz nie miał jednak zamiaru potępiać tenisisty i komentując decyzję Serba, który został pozbawiony możliwości walki w Australii ze względu na swoją decyzję wyznał, że rozumie pobudki jednego z najlepszych tenisistów na świecie. - Może za jakiś czas Djoković zostanie doceniony za to, że jest wierny swoim przekonaniom, wierny ideom i jest dla tej wierności gotowy poświecić największe sukcesy i najlepsze lata w swojej karierze - dodał dziennikarz.

Szpilka szczerze o walce Cieślaka! Dla niego to morderca o twarzy mordercy, mówi o wyrywaniu serca [TYLKO U NAS]

Andrzej Kostyra o aferze szczepionkowej wokół Novaka Djokovicia
Sonda
Czy popierasz decyzję Novaka Djokovića w sprawie szczepień?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze