Andy Murray

Autor: East News

ATP Finals: Murray wciąż liczy na awans do półfinału

2014-11-12 10:48

Andy Murray wygrał mecz ostatniej szansy z Milosem Raoniciem i nadal liczy się w walce o awans do półfinału turnieju ATP World Tour Finals. O grę w najlepszej czwórce powalczy z Rogerem Federerem.

W swoim pierwszym meczu Murray niespodziewanie uległ w dwóch setach Japończykowi Kei Nishikoriemu. To oznaczało, że starcie z Raonicicem będzie dla niego z gatunku tych o być albo nie być. Swoje jednak zrobił, pokonując Serba 6:3, 7:5.

ATP Finals: Novak Djoković ograł Marina Cilicia

W pojedynku decydującym o awansie zmierzy się z Federerem, który jest praktycznie pewny gry w półfinale. Szwajcar ma na koncie dwie wygrane bez straty seta. W masters gra już po raz 13. w karierze, co stanowi rekord rozgrywek. Jest jednym z faworytów do końcowego triumfu.

Na zwycięstwo Federera liczyć będzie Nishikori. Jeżeli Japończyk pokona Raonicia, a Szwajcar ogra Murraya, to właśnie on awansuje do półfinału.