Hurkacz zgasił kolejną gwiazdę

Autor: AP Hurkacz zgasił kolejną gwiazdę

Hubert Hurkacz zatrzymany! Polak odpadł z turnieju ATP w Miami po dramatycznym meczu

2019-03-25 0:00

Hubert Hurkacz - Felix Auger-Aliassime WYNIK RELACJA NA ŻYWO ATP Miami LIVE. Hubert Hurkacz nie podbije Florydy. Polski tenisista w III rundze turnieju ATP w Miami przegrał z Kanadyjczykiem Feliksem Augerem-Aliassime 6:7(5), 4:6. Wrocławianin rozegrał kolejne bardzo dobre spotkanie. W pierwszym secie miał inicjatywę, miał dużo szans na przełamanie serwisu rywala, ale nie zdołał postawić kropki nad "i", przegrał partię po zaciętym tie-breaku. W drugim secie końcówka znów należała do niespełna 19-letniego Kanadyjczyka. Poniżej zapis relacji na żywo z meczu Hurkacz - Auger-Aliassime w III rundzie turnieju w Miami.

Niestety 40-40. Kanadyjczyk znów wybronił się dobrym serwisem

Hubert Hurkacz - Felix Auger NA ŻYWO RELACJA ATP Miami LIVE WYNIK

Hubert Hurkacz (nr 54 ATP) wyrasta na pogromcę tenisowych gwiazd. Polak wiosną odniósł już trzy zwycięstwa nad zawodnikami z Top-10 rankingu. Teraz w II rundzie turnieju ATP w Miami ograł 6:4, 6:4 Dominika Thiema. Austriak to czwarta rakieta świata, a tydzień temu wygrał wielki turniej w Indian Wells. - On zagrał naprawdę dobrze - chwalił Polaka Thiem. - Ma zresztą za sobą kilka znakomitych tygodni i wyników w Dubaju czy w Indian Wells. Nie grałem źle, ale popełniłem kilka błędów w ważnych momentach, a on to wykorzystał. Był po prostu lepszy, wygrał zasłużenie - dodał austriacki gwiazdor. Hurkacz w obu setach musiał odrabiać straty. W ostatnim gemie zagrał fenomenalnie, przełamując podanie słynnego rywala. - Wyszło mi wtedy kilka niesamowitych zagrań i chyba trochę go zaskoczyłem - uśmiechał się po meczu Hurkacz. - Czuję się wspaniale i staram się cieszyć każdą chwilą. Zwycięstwo nad Dominikiem to dla mnie coś naprawdę wyjątkowego, bo to niesamowity tenisista. Wiedziałem, że muszę zagrać swój najlepszy tenis, żeby dotrzymywać mu kroku. Ostatnie zwycięstwa nad Keiem Nishikorim i innymi czołowymi zawodnikami dały mi dużo pewności siebie. Teraz po prostu staram się poprawiać i grać coraz lepiej w każdym meczu - dodał tenisista z Wrocławia.

Hurkacz - Auger RELACJA NA ŻYWO ATP Miami LIVE ONLINE

Hubert Hurkacz za awans do III rundy zarobił w Miami już 48 775 dolarów (185 tys. zł). W sumie w całej karierze uzbierał z turniejowych premii już 930 tys. dolarów. Czy milion "zielonych" pęknie na Florydzie? Przed polskim tenisistą pojedynek z młodziutkim Feliksem Augerem-Aliassime. Ciemnoskóry Kanadyjczyk to wschodząca gwiazda. Nie skończył jeszcze 19 lat, a już zajmuje 57. miejsce w rankingu ATP. - Felix to świetny zawodnik. Ma ogromny talent i myślę, że wkrótce będzie czołowym zawodnikiem. Szykuje się fajne spotkanie - powiedział przed meczem z Kanadyjczykiem Hubert Hurkacz.

ATP Miami: Hurkacz - Auger LIVE RELACJA NA ŻYWO WYNIK

Hubert Hurkacz - Felix Auger-Aliassime: KIEDY mecz? O której godzinie? Mecz Hubert Hurkacz - Felix Auger-Aliassime w III rundzie Miami Open zostanie rozegrany w niedzielę 24 marca. Początek meczu Hubert Hurkacz - Felix Auger-Aliassime ok. godziny 20.30-21.00. Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo.