Australian Open DRABINKA mężczyzn TERMINARZ ATP 2022
- I runda - 17-18 stycznia (poniedziałek, wtorek)
- II runda - 19-20 stycznia (środa, czwartek)
- III runda - 21-22 stycznia (piątek, sobota)
- IV runda - 23-24 stycznia (niedziela, poniedziałek)
- 1/4 finału - 25-26 stycznia (wtorek, środa)
- 1/2 finału - 27-28 stycznia (czwartek, piątek)
- Finał - 30 stycznia (niedziela)
Australian Open 2022 DRABINKA i WYNIKI mężczyzn
FINAŁ
Rafael Nadal (ESP, 6) - Daniil Medvedev (RUS, 2) 2:6, 6:7(5), 6:4, 6:4, 7:5
1/2 FINAŁU
Matteo Berrettini (ITA, 7) - Rafael Nadal (ESP, 6) 3:6, 2:6, 6:3, 3:6
Stefanos Tsitsipas (GRE, 4) - Daniil Medvedev (RUS, 2) 6:7(5), 6:4, 4:6, 1:6
1/4 FINAŁU
Gael Monfils (FRA, 17) - Matteo Berrettini (ITA, 7) 4:6, 4:6, 6:3, 6:3, 2:6
Denis Shapovalov (CAN, 14) - Rafael Nadal (ESP, 6) 3:6, 4:6, 6:4, 6:3, 3:6
---
Jannik Sinner (ITA, 11) - Stefanos Tsitsipas (GRE, 4) 3:6, 4:6, 2:6
Felix Auger-Aliassime (CAN, 9) - Daniil Medvedev (RUS, 2) 7:6(4), 6:3, 6:7(2), 5:7, 4:6
IV RUNDA
Miomir Kecmanović (SRB) - Gael Monfils (FRA, 17) 5:7, 6:7(4), 3:6
Pablo Carreno Busta (ESP, 19) - Matteo Berrettini (ITA, 7) 5:7, 6:7(4), 4:6
---
Alexander Zverev (GER, 3) - Denis Shapovalov (CAN, 14) 3:6, 6;7(5), 3:6
Adrian Mannarino (FRA) - Rafael Nadal (ESP, 6) 6:7(14), 2:6, 2:6
---
Alex de Minaur (AUS, 32) - Jannik Sinner (ITA, 11) 6:7(3), 3:6, 4:6
Taylor Fritz (USA, 20) - Stefanos Tsitsipas (GRE, 4) 6:4, 4:6, 6:4, 3:6, 4:6
---
Marin Cilić (CRO, 27) - Felix Auger-Aliassime (CAN, 9) 6:2, 6:7(7), 2:6, 6:7(4)
Maxime Cressy (USA) - Daniil Medvedev (RUS, 2) 2:6, 6:7(4), 7:6(4), 5:7
III RUNDA
Miomir Kecmanović (SRB) - Lorenzo Sonego (ITA, 25) 6:4, 6:7(8), 6:2, 7:5
Gael Monfils (FRA, 17) - Cristian Garin (CHI, 16) 7:6(4), 6:1, 6:3
---
Sebastian Korda (USA) - Pablo Carreno Busta (ESP, 19) 4:6, 5:7, 7:6(6), 3:6
Carlos Alcaraz (ESP, 31) - Matteo Berrettini (ITA, 7) 2:6, 6:7(3), 6:4, 6:2, 6:7(5-10)
---
Alexander Zverev (GER, 3) - Radu Albot (MDA) 6:3, 6:4, 6:4
Reilly Opelka (USA, 23) - Denis Shapovalov (CAN, 14) 6:7(4), 6:4, 3:6, 4:6
---
Adrian Mannarino (FRA) - Aslan Karatsev (RUS, 18) 7:6(4), 6:7(4), 7:5, 6:4
Karen Khachanov (RUS, 28) - Rafael Nadal (ESP, 6) 3:6, 2:6, 6:3, 1:6
---
Pablo Andujar (ESP) - Alex de Minaur (AUS, 32) 4:6, 4:6, 2:6
Taro Daniel (JPN) - Jannik Sinner (ITA, 11) 4:6, 6:1, 3:6, 1:6
---
Roberto Bautista Agut (ESP, 15) - Taylor Fritz (USA, 20) 0:6, 6:3, 6:3, 4:6, 3:6
Benoit Paire (FRA) - Stefanos Tsitsipas (GRE, 4) 3:6, 5:7, 7:6(2), 4:6
---
Andrey Rublev (RUS, 5) - Marin Cilić (CRO, 27) 5:7, 6:7(3), 6:3, 3:6
Daniel Evans (GBR, 24) - Felix Auger-Aliassime (CAN, 9) 4:6, 1:6, 1:6
---
Christopher O'Connell (AUS) - Maxime Cressy (USA) 2:6, 7:6(6), 3:6, 2:6
Botic van de Zandschulp (NED) - Daniil Medvedev (RUS, 2) 4:6, 4:6, 2:6
II RUNDA
M. Kecmanović (SRB) - Tommy Paul (USA) 7:6(7), 7:5, 7:6(8)
Oscar Otte (GER) - Lorenzo Sonego (ITA, 25) 6:2, 2:6, 3:6, 1:6
---
Gael Monfils (FRA, 17) - Alexander Bublik (KAZ) 6:1, 6:0, 6:4
Pedro Martinez (ESP, 14) - Cristian Garin (CHI, 16) 7:6(1), 6:7(4), 6:2, 2:6, 2:6
---
Sebastian Korda (USA) - Corentin Moutet (FRA) 3:6, 6:4, 6:7(2), 7:5, 7:6(6)
Tallon Griekspoor (NED) - Pablo Carreno Busta (ESP, 19) 3:6, 7:6(6), 6:7(3), 6:3, 4:6
---
Carlos Alcaraz (ESP, 31) - Dusan Lajovic (SRB) 6:2, 6:1, 7:5
Stefan Kozlov (USA) - Matteo Berrettini (ITA, 7) 1:6, 6:4, 4:6, 1:6
---
Alexander Zverev (GER, 3) - John Millman (AUS) 6:4, 6:4, 6:0
Radu Albot (MDA) - Aleksandar Vukic (AUS) 6:4, 7:6(4), 6:4
---
Reilly Opelka (USA, 23) - Dominik Koepfer (GER) 6:4, 6:3, 7:6(4)
Soonwoo Kwon (KOR) - Denis Shapovalov (CAN, 14) 6:7(6), 7:6(3), 7:6(6), 5:7, 2:6
---
Hubert Hurkacz (POL, 10) - Adrian Mannarino (FRA) 4:6, 2:6, 3:6
Mackenzie McDonald (USA) - Aslan Karatsev (RUS, 18) 6:3, 2:6, 2:6, 3:6
---
Karen Khachanov (RUS, 28) - Benjamin Bonzi (FRA) 6:4, 6:0, 7:5
Yannick Hanfmann (GER) - Rafael Nadal (ESP, 6) 2:6, 3:6, 4:6
---
Alex Molcan (SVK) - Pablo Andujar (ESP) 4:6, 6:7(6), 6:0, 1:6
Kamil Majchrzak (POL) - Alex de Minaur (AUS, 32) 4:6, 4:6, 2:6
---
Andy Murray (GBR) - Taro Daniel (JPN) 4:6 4:6, 4:6
Steve Johnson (USA) - Jannik Sinner (ITA, 11) 2:6, 4:6, 3:6
---
Roberto Bautista Agut (ESP, 15) - Philipp Kohlschreiber (GER) 6:1, 6:0, 6:3
Frances Tiafoe (USA) - Taylor Fritz (USA, 20) 4:6, 3:6, 6:7(5)
---
Grigor Dimitrov (BUL, 26) - Benoit Paire (FRA) 4:6, 4:6, 7:6(4), 6:7(2)
Sebastian Baez (ARG) - Stefanos Tsitsipas (GRE, 4) 6:7(1), 7:6(5), 3:6, 4:6
---
Andrey Rublev (RUS, 5) - Ricardas Berankis (LTU) 6:4, 6:2, 6:0
Norbert Gombos (SVK) - Marin Cilić (CRO, 27) 2:6, 3:6, 6:3, 6:7(6)
---
Daniel Evans (GBR, 24) - Arthur Rinderknech (FRA) walkower
Alejandro Davidovich Fokina (ESP) - Felix Auger-Aliassime (CAN, 9) 6:7(4), 7:6(4), 6:7(5), 6:7(4)
---
Diego Schwartzman (ARG, 13) - Christopher O'Connell (AUS) 6:7(6), 4:6, 4:6
Tomas Machac (CZE) - Maxime Cressy (USA) 1:6, 6:3, 1:6, 6:7(5)
---
Richard Gasquet (FRA) - Botic van de Zandschulp (NED) 6:4, 0:6, 0:4 krecz
Nick Kyrgios (AUS) - Daniil Medvedev (RUS, 2) 6:7(1), 4:6, 6:4, 2:6
I RUNDA
Salvatore Caruso (ITA) - Miomir Kecmanovic (SRB) 4:6, 2:6, 1:6
Mikhail Kukushkin (KAZ) - Tommy Paul (USA) 3:6, 4:6, 2:6
---
Oscar Otte (GER) - Chun-hsin Tseng (TPE) 6:4, 6:3, 6:2
Sam Querrey (USA) - Lorenzo Sonego (ITA, 25) 5:7, 3:6,3:6
---
Gael Monfils (FRA, 17) - Federico Coria (ARG) 6:1, 6:1, 6:3
Alexander Bublik (KAZ) - Ernesto Escobedo (USA) 3:6, 7:6(5), 6:3, 6:3
---
Federico Delbonis (ARG) - Pedro Martinez (ESP, 14) 6:7(15), 6:3, 4:6, 2:6
Facundo Bagnis (ARG) - Cristian Garin (CHI, 16) 3:6, 4:6, 7:5, 7:6(4), 3:6
---
Cameron Norrie (GBR, 12) - Sebastian Korda (USA) 3:6, 0:6, 4:6
Corentin Moutet (FRA) - Lucas Pouille (FRA) 3:6, 6:3, 6:4, 6:3
---
Tallon Griekspoor (NED) - Fabio Fognini (ITA) 6:1, 6:4, 6:4
Tomas Martin Etcheverry (ARG) - Pablo Carreno Busta (ESP, 19) 1:6, 2:6, 6:7(2)
---
Carlos Alcaraz (ESP, 31) - Alejandro Tabilo (CHI) 6:2, 6:2, 6:3
Marton Fucsovics (HUN) - Dusan Lajovic (SRB) 3:6, 6:4, 1:6, 7:6(6), 1:6
---
Stefan Kozlov (USA) - Jiri Vesely (CZE) 7:5, 6:3, 6:4
Brandon Nakashima (USA) - Matteo Berrettini (ITA, 7) 6:4, 2:6, 6:7(5), 3:6
---
Alexander Zverev (GER, 3) - Daniel Altmaier (GER) 7:6(3), 6:1, 7:6(1)
Feliciano Lopez (ESP)- John Millman (AUS) 1:6, 3:6, 6:4, 5:7
---
Radu Albot (MDA) - Yoshihito Nishioka (JPN) 6:3, 6:4, 4:6, 6:2
Aleksandar Vukic (AUS) - Lloyd Harris (RSA, 30) 4:6, 6:3, 7:5, 7:6(3)
---
Reilly Opelka (USA, 23) - Kevin Anderson (RPA) 6:3, 6:4, 7:6(3)
Dominik Koepfer (GER) - Carlos Taberner (ESP) 6:1, 3:6, 6:4, 6:1
---
Holger Rune (DEN) - Soonwoo Kwon (KOR) 6:3, 4:6, 6:3, 3:6, 2:6
Laslo Djere (SRB) - Denis Shapovalov (CAN, 14) 6:7(3), 4:6, 6:3, 6:7(3)
---
Hubert Hurkacz (POL, 10) - Egor Gerasimov (BLR) 6:2, 7:6(3), 6:7(5), 6:3
James Duckworth (AUS) - Adrian Mannarino (FRA) 4:6, 6:2, 6:3, 2:6, 1:6
---
Nikola Milojevic (SRB) - Mackenzie McDonald (USA) 7:5, 4:6, 3:6, 2:6
Jaume Munar (ESP) - Aslan Karatsev (RUS, 18) 6:3, 6:7(1), 7:6(3), 4:6, 4:6
---
Karen Khachanov (RUS, 28) - Denis Kudla (USA) 3:6, 6:3, 6:2, 7:6(2)
Benjamin Bonzi (FRA) - Peter Gojowczyk (GER) 6:3, 6:3, 6:3
---
Yannick Hanfmann (GER) - Thanasi Kokkinakis (AUS) 6:2, 6:3, 6:2
Marcos Giron (USA) - Rafael Nadal (ESP, 6) 1:6, 4:6, 2:6
---
Roman Safiulin (RUS) - Alex Molcan (SVK) 3:6, 6:7(9), 7:5, 6:7(8)
Damir Dzumhur (BiH) - Pablo Andujar (ESP) 1:6, 5:7, 1:6
---
Andreas Seppi (ITA) - Kamil Majchrzak (POL) 1:6, 1:6, 5:7
Lorenzo Musetti (ITA) - Alex de Minaur (AUS, 32) 6:3, 3:6, 0:6, 3:6
---
Nikoloz Basilashvili (GEO, 21) - Andy Murray (GBR) 1:6, 6:3, 4:6, 7:6(5), 4:6
Taro Daniel (JPN) - Tomas Barrios Vera (CHI) 7:6(5), 6:1, 6:1
---
Steve Johnson (USA) - Jordan Thompson (AUS) 7:6(5), 6:7(6), 4:6, 6:3, 6:3
Joao Sousa (POR) - Jannik Sinner (ITA, 11) 4:6, 5:7, 1:6
---
Roberto Bautista Agut (ESP, 15) - Stefano Travaglia (ITA) 7:6(2), 6:4, 5:7, 6:1
Philipp Kohlschreiber (GER) - Marco Cecchinato (ITA) 6:4, 7:5, 7:6(0)
---
Frances Tiafoe (USA) - Marco Trungelliti (ARG) 3:6, 6:4, 6:2, 3:6, 6:3
Maximilian Marterer (GER) - Taylor Fritz (USA, 20) 6:7(8), 3:6, 2:6
---
Grigor Dimitrov (BUL, 26) - Jiri Lehecka (CZE) 6:4, 4:6, 6:3, 7:5
Benoit Paire (FRA) - Thiago Monteiro (BRA) 6:4, 3:6, 7:5, 2:6, 7:5
---
Sebastian Baez (ARG) - Albert Ramos-Vinolas (ESP) 6:4, 4:6, 6:3, 1:6, 6:2
Mikael Ymer (SWE) - Stefanos Tsitsipas (GRE, 4) 2:6, 4:6, 3:6
---
Andrey Rublev (RUS, 5) - Gianluca Mager (ITA) 6:3, 6:3, 6:2
Roberto Carballes Baena (ESP) - Ricardas Berankis (LTU) 1:6, 6:3, 6:2, 3:6, 4:6
---
Timofey Skatov (KAZ) - Norbert Gombos (SVK) 3:6, 2:6, 6:1, 4:6
Emilio Gomez (ECU) - Marin Cilić (CRO, 27) 3:6, 1:6, 2:6
---
Daniel Evans (GBR, 24) - David Goffin (BEL) 6:3, 6:3, 6:0
Alexei Popyrin (AUS) - Arthur Rinderknech (FRA) 5:7, 6:4, 2:6, 6:3, 3:6
---
Alejandro Davidovich Fokina (ESP) - Alex Bolt (AUS) 6:3, 6:3, 6:4
Emil Ruusuvuori (FIN) - Felix Auger-Aliassime (CAN, 9) 4:6, 6:0, 6:3, 3:6, 4:6
---
Diego Schwartzman (ARG, 13) - Filip Krajinovic (SRB) 6:4, 6:4, 7:5
Christopher O'Connell (AUS) - Hugo Gaston (FRA) 7:6(4), 6:0, 4:6, 6:1
---
Tomas Machac (CZE) - Juan Manuel Cerundolo (ARG) 6:3, 2:6, 6:4, 6:2
Maxime Cressy (USA) - John Isner (USA, 22) 7:6(2), 7:5, 6:7(4), 6:7(4), 6:4
---
Ugo Humbert (FRA, 29) - Richard Gasquet (FRA) 6:3, 6:7(4), 6:7(3), 3:6
Botic van de Zandschulp (NED) - Jan-Lennard Struff (GER) 6:4, 6:3, 6:2
---
Liam Broady (GBR) - Nick Kyrgios (AUS) 4:6, 4:6, 3:6
Henri Laaksonen (SUI) - Daniil Medvedev (RUS, 2) 1:6, 4:6, 6:7(3)