Iga Świątek

i

Autor: AP PHOTO Iga Świątek

Świetna okazja

Fenomenalne wieści na temat Igi Świątek! W ten sposób obejrzysz jej mecze za darmo. Ale gratka!

Wielkimi krokami nadchodzą turnieje Indian Wells oraz Miami Open. Iga Świątek stanie przed szansą obronienia dubletu Sunshine Double. Prawa do transmisji turniejów z cyklu WTA ma w Polsce Canal+ Sport. Stacja przekazała znakomite wiadomości, bo pierwsze spotkania Polki będzie można obejrzeć za darmo. W jaki sposób?

Iga Świątek wraca do Stanów Zjednoczonych, gdzie stanie przed szansą na obronę prestiżowego dubletu Sunshine Double w Indian Well i Miami Open. Prawa do transmisji meczów turniejów z cyklu WTA ma stacja Canal+Sport, która poinformowała za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że niektóre mecze będzie można oglądać za darmo. W jaki sposób? Będą transmitowane na kanale YouTube Canal+ Sport.

Trening Igi Świątek w Indian Wells przerwany przez parę kibiców! Nagle wydarzyło się to, zaskakująca sytuacja! ZDJĘCIA

Canal+Sport pokaże za darmo mecze Igi Świątek

Po kilkudniowej przerwie Iga wraca do gry i weźmie udział w dwóch turniejach w Stanach Zjednoczonych. Najpierw będzie to turniej WTA 1000 w Indian Wells, a następnie WTA 1000 w Miami. Przed rokiem Polka triumfowała w obu turniejach i wywalczyła prestiżowy dublet - Sunshine Double. W finale Indian Wells Iga wygrała z Marią Sakkari, z kolei w Miami Świątek okazała się lepsza od Naomi Osaki.

Mecze Igi Świątek będą transmitowane za darmo na kanale YouTube Canal+ Sport. Będą to jednak jedynie dwa pierwsze mecze obu turniejów. Polska tenisistka swój udział w WTA w Indian Wells rozpocznie od 2. rundy. Oznacza to, że pierwszy mecz zagra najprawdopodobniej w piątek 10 marca.

Gorące zdjęcie Agnieszki Radwańskiej z okazji urodzin! Ciało jak ta lala, pokazała naprawdę dużo

Najnowsze