Gorące zdjęcie

Gorące zdjęcie Agnieszki Radwańskiej z okazji urodzin! Ciało jak ta lala, pokazała naprawdę dużo

2023-03-06 17:31

Fani doskonale pamiętają, jak Agnieszka Radwańska szalała na światowych kortach. Dziś „Isia” jest już sportową emerytką i odpoczywa po wycieńczającej karierze tenisistki. Agnieszka Radwańska w weekend świętowała swoje 34. urodziny, a w rocznicę przyjścia na świat opublikowała kilka fotografii w swoich mediach społecznościowych.

Agnieszka Radwańska obchodzi już 34. urodziny. Aż trudno w to uwierzyć, że „Isia” już kilka lat jest na sportowej emeryturze. Jedna z najlepszych tenisistek w historii polskiego tenisa odżywa na wolnym, choć o tym sporcie nie zapomniała. Radwańska wciąż gra w tenisa, choć dziś już zdecydowanie rekreacyjnie. Jedna z czołowych zawodniczek swoich czasów bierze udział w wielu sesjach fotograficznych. Efekty ostatniej pojawiły się na jej Instagramie i momentalnie zrobiło się bardzo gorąco!

Gdy Agnieszka Radwańska pokazała jak mieszka, byliśmy pod ogromnym wrażeniem! Ale luksusy! [ZDJĘCIA]

Agnieszka Radwańska na gorącym zdjęciu. Pokazała naprawdę dużo

Radwańska opublikowała w swoich mediach społecznościowych dwa ujęcia z sesji dla Mateusza Motyczyńskiego. Jedno z nich było czarno-białe. Elegancko wystrojona „Isia” uśmiechała się do obiektywu. Druga fotografia opublikowana w tym samym poście była w samej bieliźnie. Tenisistka przykładała rakietę do oświetlonego ciała.

Zobacz zdjęcia Agnieszki Radwańskiej w galerii poniżej!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze