Tak mieszka Isia

Gdy Agnieszka Radwańska pokazała jak mieszka, byliśmy pod ogromnym wrażeniem! Ale luksusy! [ZDJĘCIA]

2022-12-24 10:03

Agnieszka Radwańska mieszka w luksusowym apartamencie w Warszawie na strzeżonym osiedlu. Tenisowa gwiazda chętnie dzieli się zdjęciami z domu. Jak mieszka Radwańska? Zdjęcia z jej mieszkania robią duże wrażenie, a Agnieszka zdradziła, że buduje już nowy dom. Przez długie lata tenisowej kariery Agnieszka Radwańska podróżowała po całym świecie i mieszkała w hotelach. We własnym domu - jak sama mówiła - zaledwie pomieszkiwała. Teraz wreszcie na sportowej emeryturze może cieszyć się życiem. W Warszawie Radwańska mieszka z mężem Dawidem Celtem i synkiem Kubusiem. Zobaczcie jak mieszka Radwańska. Poniżej ZDJĘCIA z mieszkania Radwańskiej opublikowane na Instagramie.

Agnieszka Radwańska ma mieszkanie w Warszawie. To w nim spędza większość czasu. Luksusowe mieszkanie Radwańskiej jest gustownie urządzone, co widać na zdjęciach na Instagramie. Wrażenie robią ogromny salon z wielkim telewizorem, obszerna kuchnia i pięknie urządzona łazienka. Radwańska, która mieszka na strzeżonym osiedlu, we własnym mieszkaniu korzystać może też z dużego balkonu, który przypomina taras. Lubi spożywać na nim posiłki, korzystając z dobrej pogody. Agnieszka Radwańska opowiadała o tym, jak mieszka w dużym apartamencie, a - jak niedawno zdradziła - buduje też dom. - Marzę o tym, żeby Kubuś miał zdrowe rodzeństwo i o domu, który się buduje. Bardzo wolno, bo takie mamy czasy niestety - stwierdziła Radwańska, która w trakcie pełnej sukcesów kariery chętnie inwestowała w nieruchomości. Kupiła m.in. apartamenty w Miami oraz w Zakopanem i Sopocie. W trakcie kariery z samych tylko turniejowych nagród uzbierała 27,6 mln dolarów. A do tego doszła przecież fortuna zarobiona dzięki lukratywnym kontraktom reklamowym. Sesje dla sponsorów regularnie pojawiają się na Instagramie byłej tenisistki.

Tak Agnieszka Radwańska przeżyła rozpad rodziny. Ujawniła prawdę, szczere wyznanie

Agnieszka Radwańska mieszka w Warszawie, do której wyprowadziła się już dawno temu z rodzinnego Krakowa, będącego dla niej domem. - Musiałam przenieść się do Warszawy, bo tam miałam lepsze warunki do trenowania. Ale Kraków jest moje miasto. Tu się urodziłam, wychowałam, trenowałam. Mieszkałam 20 lat. Tu mieszkają moi bliscy - powiedziała Radwańska, która jednak porównując oba miasta, dostrzega wyraźne plusy stolicy. - Jeśli Kraków stanie w korkach, to stoi w miejscu pół godziny, a Warszawa powoli, ale jednak sunie do przodu - stwierdziła Radwańska, która ze swojego mieszkania ma bardzo łatwy dojazd na lotnisko. PONIŻEJ ZDJĘCIA Z JEJ LUKSUSOWEGO MIESZKANIA. TAK MIESZKA AGNIESZKA RADWAŃSKA

Agnieszka Radwańska o Idze Świątek, powrocie na korty i życiu po zakończeniu kariery
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze