Agnieszka Radwańska BUDUJE DOM i planuje kolejne DZIECKO: Marzę o tym, żeby Kubuś miał zdrowe rodzeństwo

2020-11-09 18:10 CH
Agnieszka Radwańska i Dawid Celt
Autor: WBF

Agnieszka Radwańska narobiła dużego zamieszania, zamieszczając na Instagramie wideo, na którym gra w tenisa z Jerzym Janowiczem. "Tak piłka chodziła, że zastanawiam się czy nie wrócić" - napisała przy tym gwiazda z Krakowa. Oczywiście wszystko w żartach, ale wielu fanów Radwańskiej uwierzyło, że Agnieszka faktycznie planuje wznowienie kariery, co widać było w licznych komentarzach. Była wiceliderka rankingu WTA właśnie udzieliła wywiadu Polskiemu Radiu. Zdradziła w nim, że buduje dom i planuje urodzenie drugiego dziecka. - Marzę o tym, żeby Kubuś miał zdrowe rodzeństwo - powiedziała Radwańska.

Agnieszka Radwańska niemal dokładnie dwa lata temu zakończyła pełną sukcesów karierę. W listopadzie 2018 roku krakowianka ogłosiła, że odchodzi z tenisowego touru. Teraz spełnia się w roli mamy małego Kubusia, który przyszedł na świat w lipcu. Jednak ciągnie wilka do lasu... Radwańska kilka dni temu podzieliła się z fanami krótkim filmem ze wspólnego treningu z Jerzym Janowiczem. Isia i Jerzyk, rozegrali wymianę, której tempo było imponujące. "Tak piłka chodziła, że zastanawiam się czy nie wrócić" - napisała Radwańska. Odzew był niesamowity. - Bardzo mi miło, że był taki odzew, było faktycznie mnóstwo komentarzy i taka nadzieja, że faktycznie mogę wrócić, ale na ten moment tego nie zakładam i to było raczej w formie żartu. Tam była "buźka" i nie jest tak, że wracam - powiedziała Radwańska w rozmowie z Cezarym Gurjewem z Polskiego Radia.

Iga Świątek sfotografowana w lesie! Zabawna WPADKA mistrzyni [ZDJĘCIA]

Po triumfie Igi Świątek w paryskim French Open nie brakuje porównań Agnieszki Radwańskiej do nowej gwiazdy polskiego tenisa. Co na to krakowianka? - Nas dzieli pokolenie całe tenisowe, bo jednak 12 lat to jest całe pokolenie. To są zupełnie inne czasy. Ciężko jest cokolwiek porównywać, a ja nie lubię porównać do różnych osób. Teraz tym bardziej nas porównują, ale jesteśmy innymi zawodniczkami, w innych czasach grałyśmy. To tak jakby porównywać Szlema do igrzysk. Nie da się porównać, to sobie zupełnie inne dwa eventy - skomentowała Radwańska. Na koniec rozmowy była wiceliderka rankingu WTA zdradziła, że buduje dom. I że planuje urodzić kolejne dziecko. - Teraz marzę o tym, żeby Kubuś miał zdrowe rodzeństwo i o domu, który się buduje. Bardzo wolno, bo takie mamy czasy niestety - stwierdziła Agnieszka Radwańska, która w czasie kariery zarobione na korcie pieniądze inwestowała chętnie w nieruchomości. Mieszka w Warszawie, a posiada również apartamenty w Krakowie, Sopocie, Zakopanem a nawet w Miami.

Agnieszka Radwańska zaszalała! Gwiazda kupiła mieszkanie w MIAMI! [ZDJĘCIE]

Wyświetl ten post na Instagramie.
🍁🍃🍂 Post udostępniony przez Agnieszka Radwanska (@aradwanska)
Agnieszka Radwańska URODZIŁA! Tak wygląda jej dziecko
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze