Agnieszka Radwańska w Miami

i

Autor: Instagram Agnieszka Radwańska w Miami

Agnieszka Radwańska zaszalała! Gwiazda kupiła mieszkanie w MIAMI! [ZDJĘCIE]

2016-03-22 15:49

Agnieszka Radwańska lubi inwestować w mieszkania. Ma piękne apartamenty w Krakowie i w Warszawie. Polska gwiazda inwestuje również w innych krajach. Radwańska kupiła apartament w Miami! Dzięki temu podczas rozpoczynającego się właśnie turnieju na Florydzie nie będzie musiała mieszkać w hotelu.

Ojciec i były trener Agnieszki Radwańskiej zdradził w wywiadzie dla "PS", że jego córka kupiła mieszkanie w Miami.
- Turniej w Miami zawsze jest dla Agnieszki ciekawy, taki trochę domowy - powiedział, potwierdzając, że tenisistka jest od niedawna właścicielką apartamentu w tym amerykańskim mieście. - Jest krakowianką i traktuje Miami trochę jak Warszawę... To oczywiście żart, ale na pewno dobrze czuje się na Florydzie. Chociażby ze względów „przyjacielskich”. Jest tam duża Polonia, jest fajna pogoda i klimat. Myśl, że są szanse, by powtórzyła występ z 2012 roku, gdy wygrała cały turniej - powiedział Robert Radwański.

Na Florydzie mieszka mnóstwo tenisowych gwiazd, m.in. Serena Williams, Maria Szarapowa. Pogoda jest tam znakomita przez cały rok, nie brakuje również znakomitych ośrodków tenisowych. To właśnie tam Agnieszka Radwańska przygotowywała się rok temu do sezonu, gdy jej konsultantką została Martina Navratilova.

Agnieszka Radwańska jest jedną z najlepiej zarabiających polskich sportowców. Tylko w ubiegłym roku wzgbogaciła się o ponad 33 miliony złotych (17 mln z nagród, reszta to kontrakty reklamowe). Może pozwolić sobie na takie luksusy.

"Welcome to Miami" - napisała krakowianka w podpisie do zamieszczonego właśnie zdjęcia, na którym opala się na balkonie z pięknym widokiem na ocean.

WTA Miami. Agnieszka Radwańska poznała turniejową drabinkę. Z kim zagra?

Najnowsze