Finał US Open Zverev - Thiem GDZIE OGLĄDAĆ W TV Zverev - Thiem TRANSMISJA TV US OPEN finał Zverev - Thiem STREAM LIVE ONLINE w Internecie 13.09.2020 FINAŁ US OPEN Zverev - Thiem

2020-09-13 13:07 MD
Dominic Thiem
Autor: East News Dominic Thiem

Finał US Open Zverev - Thiem GDZIE OGLĄDAĆ W TV Zverev - Thiem TRANSMISJA TV US OPEN finał Zverev - Thiem STREAM LIVE ONLINE w Internecie 13.09.2020 FINAŁ US OPEN Zverev - Thiem. Czas rozstrzygnąć US Open! W pojedynku finałowym naprzeciwko siebie staną Alexander Zverev oraz Dominik Thiem. Który ze znakomitych tenisistów wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko i okryje się chwałą? ZVEREV - THIEM FINAŁ US OPEN GDZIE OBEJRZEĆ W TV STREAM ONLINE.

FINAŁ US OPEN ZVEREV - THIEM GDZIE OBEJRZEĆ W TV

Końca dobiega kolejny emocjonujący turniej tenisowy. Tegoroczne US Open zapamiętamy m.in. z powodu wyjątkowo absurdalnej sytuacji z udziałem Novaka Djokovicia - Serb trafił piłką w sędzię liniową, przez co został zdyskwalifikowany z dalszych zmagań w turnieju. Problemu ze sportową rywalizacją nie mieli za to inni, a dwóm z nich, Alexandrowi Zverevowi oraz Dominikowi Thiemowi - udało się zajść aż do finału. Teraz obaj panowie muszą rozstrzygnąć pomiędzy sobą, który z nich jest najlepszym tenisistą tegorocznego US Open. Tylko jeden okryje się chwałą, a oprócz tego otworzy sobie drogę do sięgnięcia po najwyższe gratyfikacje finansowe. Choć już teraz z pewnością finaliści na aspekt ekonomiczny nie narzekają!

FINAŁ US OPEN STREAM ONLINE

Do finałowego pojedynku w turnieju US Open dojdzie w niedzielę, 13 września o godzinie 22:00 polskiego czasu. Mecz Alexander Zverev - Domonik Thiem w finale US Open będzie transmitowany w kanale telewizyjnym Eurosport 1. STREAM ONLINE z finału US Open można wykupić w usłudze Eurosportu.

Najnowsze