Fręch - Halep RELACJA NA ŻYWO III runda Wimbledon mecz Magdalena Fręch Simona Halep za darmo w internecie dzisiaj 2.07 Fręch - Halep WYNIK

i

Autor: Cyfra Sport Fręch - Halep RELACJA NA ŻYWO III runda Wimbledon mecz Magdalena Fręch Simona Halep za darmo w internecie dzisiaj 2.07 Fręch - Halep WYNIK

Magdalena Fręch odpadła z Wimbledonu w III rundzie. Simona Halep była za mocna, świetny występ Rumunki [WYNIK]

Na III rundzie zakończyła się piękna przygoda Magdaleny Fręch z tegorocznym Wimbledonem. Polka i tak może być dumna, gdyż po raz pierwszy doszła tak daleko w turnieju Wielkiego Szlema. W walce o 1/8 finału zderzyła się ze ścianą, jaką okazała się Simona Halep. Rumunka nawiązała do najlepszych czasów, w których m.in. wygrała Wimbledon w 2019 roku. Była liderka światowego rankingu nie dała szans łodziance i pewnie wygrała z nią w dwóch setach 6:4, 6:1.

Magdalena Fręch - Simona Halep 4:6, 1:6

Simona Halep od samego początku zyskała przewagę, gdyż już w pierwszym gemie meczu przełamała Polkę. Fręch miała spore problemy, by zdobywać punkty przeciwko świetnie biegającej rywalce. Rumunka błyskawicznie objęła prowadzenie 5:1 i wydawało się, że w ekspresowym tempie zamknie seta. Wtedy Fręch weszła na najwyższe obroty i zdobyła trzy gemy z rzędu, przełamując raz rywalkę. Ostatecznie była liderka rankingu WTA wygrała partię otwarcia 6:4, ale łodzianka napędziła jej strachu. Końcówka tego seta wlała nadzieję w serca kibiców, że reprezentantka Polski powalczy z faworytką w drugim secie.

Niestety, drugi set rozpoczął się identycznie jak pierwszy. Halep od razu przełamała Fręch, jednak tym razem Polka szybko odpowiedziała tym samym. Jednakże to był jedyny pozytywny aspekt tej partii w wykonaniu niespełna 25-latki. Fręch nie utrzymała ani jednego gema serwisowego, a Rumunka wygrała 5 gemów z rzędu i po nieco ponad godzinie gry zameldowała się w 1/8 finału Wimbledonu. Nie zmienia to faktu, iż dla Polki był to znakomity turniej i może być z niego naprawdę dumna. Poniżej nasza relacja na żywo z meczu Fręch - Halep:

Sonda
Czy Iga Świątek wygra Wimbledon w 2022 roku?
Na żywo

Magdalena Fręch - Simona Halep

Najnowsze wpisy relacji pojawiają się na górze

Świątek - Cornet RELACJA NA ŻYWO Polka zaczęła słabo i musi odrabiać straty! Wimbledon Świątek - Cornet NA ŻYWO WYNIK
Świątek - Cornet RELACJA NA ŻYWO Polka zaczęła słabo i musi odrabiać straty! Wimbledon Świątek - Cornet NA ŻYWO WYNIK

To także koniec naszej relacji na żywo. Dziękujemy za śledzenie meczu Fręch - Halep razem z nami i zachęcamy do sprawdzenia, co u Igi Świątek. Wystarczy kliknąć powyżej!

Halep świetnie gra na trawie i po raz kolejny udowodniła, że będzie groźna w tegorocznym Wimbledonie. Zagrała dziś wspaniale! 

4:6, 1:6

GEM, SET, MECZ HALEP. Rumunka nie pozostawiła wątpliwości i zakończyła ten mecz przy pierwszej okazji. Fręch i tak może być zadowolona z tego turnieju, to jej najlepszy wielkoszlemowy występ!

Ależ winner z returnu! Piłka meczowa dla Halep.

Kolejny kapitalny winner Halep, Fręch nie wykorzystała sytuacyjnej przewagi i pozwoliła rywalce na kontrę z forhendu. 30-30.

4:6, 1:5

Gem Halep. Fręch wisi już w tym meczu nad przepaścią!

Halep prowadziła 40-0, ale dość niespodziewanie popełniła dwa proste błędy - w tym double fault. 30-40.

4:6, 1:4

Gem Halep PRZEŁAMANIE. Niestety, Fręch wygrała zaledwie jeden punkt przy swoim serwisie. Rumunka prowadzi z podwójnym przełamaniem i pewnie zmierza do 1/8 finału.

Kapitalny winner Halep z returnu po drugim serwisie. 3 break pointy dla Rumunki.

Robi się niebezpiecznie... 0-30.

4:6, 1:3

Gem Halep. Rumunka jest na fali, postanowiła nawet zagrać piłkę zmierzającą na aut. Wolała skończyć akcję drive volleyem.

Piękny passing shot Fręch po przekątnej, w sam narożnik! Przed uderzeniem zeszła jeszcze nisko na nogach, wyglądało to kapitalnie. Halep ma jednak przewagę. 15-40.

Szkoda tego błędu! Fręch zagrała świetny return, jednak po chwili jej wolej wylądował w siatce. 0-30.

4:6, 1:2

Gem Halep PRZEŁAMANIE. Do trzech razy sztuka. Rumunka włożyła wszystkie siły w tę akcję i uderzała z całej siły, aż w końcu zagrała bekhendowego winnera po crossie.

Niewiarygodne, że Fręch nie zmieściła tej piłki! Wydawało się, że popisała się kapitalnym winnerem po linii, ale sędziowie byli nieubłagani. Polka już chciała cieszyć się ze świetnego punktu, jednak musi pogodzić się z kolejnym break pointem dla rywalki.

Ponownie Fręch odbijała każdą piłkę i doczekała się błędu Halep! Świetna praca Polki. 40-40

Ależ błąd Fręch... Świetny wyrzucający serwis otworzył jej kort, ale Polka wyrzuciła forhend na aut. Break point.

Fręch wytrzymała wymianę z Halep i Rumunka wyrzuciła bekhend na aut. 40-40.

Ależ winner Halep, trafiła w samą linię. Fręch poprosiła o challenge, ale ponownie nie miała racji. Rumunka ma break pointa.

Fręch poprosiła o challenge serwisu, jednak system pokazał ogromny aut. Po chwili Halep zagrała winnera po taśmie, piłka spadła tuż za siatkę. 0-15.

4:6, 1:1

Gem Fręch PRZEŁAMANIE! Brawo! Polka świetnie wytrzymuje wymiany z Halep i doczekuje się błędów. Praca popłaca i Fręch odłamała rywalkę!

Fręch świetnie się broni i zmusiła rywalkę do zagrań w aut. Polka miała dwa break pointy, ale Rumunka świetnie skończyła akcję z półkortu. 30-40.

4:6, 0:1

Gem Halep PRZEŁAMANIE. Ponownie Fręch jest przełamana już w pierwszym gemie seta. Popełniła zbyt dużo błędów.

Niestety, Fręch wyrzuciła piłkę na aut i Halep ma już break pointa. 30-40.

4:6, 0:0

Fręch zaczyna drugiego seta!

4:6

GEM, SET HALEP. Rumunka trafiła pierwszym serwisem i Fręch nie utrzymała returnu w boisku.

Kolejny aut Polki i Halep po 33 minutach ma 3 piłki setowe.

Aj! Fręch była blisko kapitalnego returnu w samą linię, jednak piłka minimalnie wyszła na aut. 0-30.

4:5

Gem Fręch! Halep dwa razy z rzędu zagrała w siatkę i Fręch zbliżyła się do niej wynikiem. Teraz Rumunka będzie serwować na seta.

Ależ return Halep po drugim serwisie. To uderzenie sprawiło, że po chwili skończyła akcję drive volleyem spod siatki. 30-30.

3:5

Gem Fręch PRZEŁAMANIE! Halep popełniła podwójny błąd serwisowy i pomogła Polce! Fręch jeszcze walczy w 1. secie.

Kapitalna akcja Fręch! Polka zakończyła wymianę perfekcyjnym lobem i ma dwa break pointy!

Ależ błąd Halep! Rumunka kontrolowała wymianę i chciała skończyć akcję wolejem spod siatki, jednak wyrzuciła piłkę na aut. Pojawia się szansa przed Polką! 30-15.

2:5

Gem Fręch! Kapitalny gem w wykonaniu Polki! Utrzymała podanie "na sucho", nie miała żadnych problemów.

1:5

Gem Halep. Rumunka gra naprawdę świetnie, pewnie utrzymała serwis do 15.

1:4

Gem Fręch! Jest pierwszy gem na koncie Polki. W końcu pomógł dobry pierwszy serwis!

Fręch prowadziła 30-0, ale Halep ponownie przejęła inicjatywę. Właśnie skończyła akcję smeczem na 30-30.

0:4

Gem Halep. Fręch zdobyła jeszcze jeden punkt, ale Rumunka popisała się asem. Halep pewnie zmierza po 1. seta.

Pierwszy podwójny błąd serwisowy Halep. 15-40.

Halep ma już na koncie 6 winnerów i zaledwie jeden niewymuszony błąd! 0-30.

0:3

Gem Halep PRZEŁAMANIE. Ależ akcja! Halep przegoniła Fręch po całym korcie, ale Polka wreszcie skontrowała i przejęła inicjatywę, jednak Rumunka dobiegła do jej skrótu i po chwili nie dała się przelobować pod siatką.

Polka była w głębokiej defensywie, ale świetnie się broniła i Halep w końcu zagrała w siatkę. 30-40.

Tym razem Fręch zagrała w aut i Halep ma kolejne break pointy.

Kapitalna wymiana, najdłuższa w meczu! Aż 22 uderzenia. Niestety padła łupem Halep. Fręch ma ogromne problemy, żeby skończyć Rumunkę, która na razie nie popełnia błędów i przebija każdą piłkę. 15-30.

Piękny punkt Halep. Fręch dobiegła do jej skrótu i nawet nieźle odegrała po prostej, ale Rumunka skończyła tę akcję wolejem. 15-15.

0:2

Gem Halep. Rumunka świetnie serwowała i utrzymała podanie do 15.

0:1

Gem Halep PRZEŁAMANIE. Niestety, Fręch dobrze zaserwowała, ale z półkortu zagrała w siatkę. Błyskawiczne przełamanie Halep.

Fręch wyrzuciła forhend na aut i Halep ma dwa break pointy.

0:0

Zaczynamy mecz! Fręch rozpoczęła od serwisu.

Na korcie powoli kończy się rozgrzewka!

Zakończył się już mecz Botica Van De Zandschulpa z Richardem Gasquetem. Holender wygrał w czterech setach i "zwolnił" kort Magdalenie Fręch oraz Simonie Halep! Już za kilkanaście minut początek tego starcia. 

Witamy w relacji na żywo z meczu III rundy Wimbledonu Magdalena Fręch - Simona Halep! Początek spotkania ok. godziny 15:30-16:00. Zapraszamy!

Fręch - Halep RELACJA NA ŻYWO III runda Wimbledon mecz Magdalena Fręch Simona Halep za darmo w internecie dzisiaj 2.07 Fręch - Halep WYNIK na żywo

Po tym, jak w tegorocznym Wimbledonie wystartowało aż siedmiu reprezentantów Polski, w tym aż pięć pań, do III rundy turnieju awansowały już tylko Iga Świątek i Magdalena Fręch. O ile kolejne wygrane liderki światowego rankingu były do przewidzenia, tak urodzona w Łodzi Fręch zaskoczyła nie tylko fanów tenisa w Polsce, gdy po raz pierwszy w swojej karierze udało jej się awansować do III rundy turnieju wielkoszlemowego. Teraz jednak na Polkę czeka ogromne wyzwanie w meczu Fręch - Halep. Rywalką łodzianki będzie bowiem zajmująca obecnie 18. miejsce w rankingu WTA Simona Halep. Rumunka w tej edycji Wimbledonu nie straciła jeszcze seta, podobnie zresztą jak Polka. Podczas meczu Fręch - Halep passa jednej z nich na pewno zostanie zakończona i trzymamy kciuki, żeby to Polka wyszła zwycięsko z batalii Fręch - Halep. Łodzianka stoi przed ogromną szansą na wyśrubowanie swojego życiowego rekordu, a jej obecna forma pozwala mieć nadzieję, ze to właśnie ona zwycięży w meczu Fręch - Halep.

Wimbledon. Ważny apel Jana Tomaszewskiego do Igi Świątek. "Nie daj Boże..."

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze