Hubert Hurkacz

i

Autor: AP Hubert Hurkacz

Dobry mecz Polaka

Hurkacz bez problemu melduje się w ćwierćfinale! Djoković już czeka na Polaka

2023-03-01 20:14

Hubert Hurkacz – Paweł Kotow RELACJA. Hubert Hurkacz przyzwyczaił nas do tego, że w jego meczach nie brakuje dramaturgii, nawet w walce z niżej notowanymi rywalami. Tym razem tak nie było - Kotow nie miał nawet jednego break-pointa w starciu z Polakiem, który pewnie serwował, a w kluczowych momentach potrafił nacisnąć 138. tenisistę świata i przełamać jego podanie. Ostatecznie Hurkacz wygrał 7:5, 6:1 i w ćwierćfinale turnieju ATP 500 w Dubaju zagra przeciwko liderowi światowego rankingu, Novakovi Djokoviciowi. Hurkacz - Kotow WYNIK.

Hubert Hurkacz - Paweł Kotow 7:5, 6:1

Hubert Hurkacz - Paweł Kotow

Najnowsze wpisy relacji pojawiają się na górze

Hurkacz - Djoković O której godzinie gra Hurkacz mecz jutro ATP Dubaj KIEDY gra Hurkacz - Djoković GODZINA meczu w Dubaju 2.03.2023
Hurkacz - Djoković O której godzinie gra Hurkacz mecz jutro ATP Dubaj KIEDY gra Hurkacz - Djoković GODZINA meczu w Dubaju 2.03.2023

To już wszystko z naszej strony, dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo na sport.se.pl!

7:5, 6:1

Gem, set i mecz Hubert Hurkacz! Potężny serwis i Kotow odbiera piłę, ale leci ona w aut i Hurkacz tym razem bez większego wysiłku wygrywa kolejne spotkanie na ATP 500 w Dubaju, dzięki czemu awansował do ćwierćfinału!

Jeszcze nie teraz, jeszcze broni się Kotow.

Hurkacz trzy asy i ma piłki meczowe!

7:5, 5:1

Gem Hurkacz, przełamanie. Podwójny błąd serwisowy Kotowa i jest kolejny gem z rzędu dla Hurkacza. Wrocławianin serwuje po zwycięstwo.

Kotow w aut, 40:15 i znów dwa break-pointy dla Polaka!

30:0 dla Hurkacza, będzie kolejne przełamanie?

7:5, 4:1

Gem Hurkacz. Mimo podwójnego błędu serwisowego, Polak pewnie wygrywa swojego podanie i potwierdza przełamanie. Jest bardzo blisko awansu do kolejnej rundy.

7:5, 3:1

Gem Hurkacz, przełamanie! Tak jest! Polak był już bardzo rozrzucony po korcie, Kotow pod siatką próbował zagrać lekko, ale trafił właśnie w siatkę i jest przełamanie dla naszego zawodnika.

Świetny return Hurkacza, później Kotow w aut i 40:15 dla Polaka, dwie szanse na przełamanie!

7:5, 2:1

Gem Hurkacz. Teraz i Polak oddal dwa punkty, jednak świetny serwis wyciąga go z niepewnej sytuacji.

7:5, 1:1

Gem Kotow. Rosjanin również wraca do pewnego serwowania, choć dwa punkty stracił.

7:5, 1:0

Gem Hurkacz. Znów świetny gem w wykonaniu Hurkacza, wygrywa do zera.

Zaczynamy drugiego seta, serwuje Hurkacz.

7:5

Gem i set Hubert Hurkacz! Hurkacz miał przewagę, ale sam wyrzucił na aut. Po chwili piłki w korcie znów nie zmieścił też Kotow, a potem Hurkacz wygrał decydujący punkt świetnym stop wolejem za siatkę.

Broni się Kotow, Hurkacz w siatkę, 40:40...

Kotow znów w aut! 40:15 i dwie piłki setowe dla Hurkacza.

Kotow w aut, a po chwili świetny winner od Hurkacza, 30:0 dla Polaka przy podaniu rywala.

6:5

Gem Hurkacz. Kotow wygrywał już 30:0 przy podaniu Hurkacza, ale 11. zawodnik świata wyregulował serwis i wygrał 4 kolejne punkty. 

5:5

Gem Kotow. Kotow znów oddał Hurkaczowi tylko jeden punkt przy swoim podaniu. Polak nie potrafi znaleźć na niego sposobu. 

5:4

Gem Hurkacz. Wrocławianin znów wygrywa do zera. Mamy nadzieję, że jeśli dojdzie do tie-breaka, to utrzyma świetny serwis.

4:4

Gem Kotow. Było już 30:0 dla Polaka, ale później Kotow wygrał cztery punkty z rzędu, z czego dwa ostatnie to były asy serwisowe. Wydaje się, że nie będzie to łatwe spotkanie dla Hubiego.

Teraz Hubi dwa razy w siatkę i jest już 30:30.

Kotow na aut, 0:30.

4:3

Gem Hurkacz. Hurkacz swoim serwisem albo zdobywa punkt bezpośrednio, albo ustawia wymiany tak, że Kotow w zasadzie też nie ma szans. 

3:3

Gem Kotow. Hurkacz też jednak nie potrafi zagrozić rywalowi, teraz przegrał do zera. Stara się ryzykować przy jego podaniach, ale brakuje mu jeszcze precyzji.

3:2

Gem Hurkacz. Póki co Hubi bardzo pewnie, Kotow nawet nie miał okazji pomyśleć o break-pointach, a co dopiero o samym przełamaniu.

2:2

Gem Kotow. Niestety, od stanu 30:30 Hurkacz nieźle próbował atakować serwis rywala, ale dwa razy wyrzucił na aut i ostatecznie Kotow domknął gema.

Kotow też ma solidny serwis, ale zaczął się mylić. Po 30 przy jego podaniu.

2:1

Gem Hurkacz. Niemal powtórka z pierwszego gema, szybciutko wygrana gra przez Polaka, choć pierwszy punkt zgarnął Kotow. Póki co emocji tutaj niewiele.

1:1

Gem Kotow. Rywal Hubiego również wygrywa dość pewnie, oddając mu tylko jeden punkt. Tym razem jednak mieliśmy więcej wymian, w których jednak lepiej spisywał się Kotow.

1:0

Gem Hurkacz. Polak wygrywa do zera nie mieliśmy nawet jednej wymiany, Kotow nie potrafił odebrać piłki serwowanej przez Hubiego, by ta trafiła w pole.

Nareszcie! Lecimy z tym, zaczynamy mecz. Hubert Hurkacz serwuje. 

Trudno stwierdzić skąd ta woda, bo przecież nie pada i mokro zrobiło się jedynie przy narożniku kortu.

Wygląda to tak, jakby wokół kortu zebrała się woda i należy ją usunąć.

Jeszcze czekamy na rozpoczęcie, jakieś problemy z kortem.

Trwa już rozgrzewka przed meczem Hurkacz - Kotow.

Corić przełamał Kokkinakisa przy stanie 6:5 i wygrał cały mecz 2:1! Hubert Hurkacz powinien pojawić się na korcie za ok. 15 minut.

Niestety (dla niemogących się doczekać), Corić wyrównał stan meczu z Kokkinakisem i o wszystkim zdecyduje trzeci set, więc na Hubiego poczekamy jeszcze kilkadziesiąt minut.

W drugim secie panowie idą łeb w łeb - jest już 3:3. Jeśli wygra Corić, na mecz Hurkacza będziemy musieli jeszcze poczekać.

Mecz Hurkacza zacznie się po spotkaniu Kokkinakisa z Coriciem. Australijczyk póki co prowadzi 1:0 w setach.

Witamy w relacji na żywo z meczu II rundy turnieju ATP w Dubaju. Hubert Hurkacz zmierzy się z Pawłem Kotowem. Start meczu po godzinie 17 polskiego czasu.

Hubert Hurkacz – Paweł Kotow RELACJA NA ŻYWO ATP Dubaj Hurkacz – Kotow LIVE ONLINE

Hubert Hurkacz niedawno dołożył kolejny sukces w swojej karierze. Polak niedawno startował w turnieju ATP 250 w Marsylii i choć nie są to najbardziej prestiżowe zawody, to jednak zwycięstwo w nich z pewnością dało mu dużo satysfakcji. Teraz 11. rakieta świata postanowiła wziąć udział w nieco wyższej rangi zawodach, a mianowicie ATP 500 w Dubaju. Pierwszy mecz przeciwko Aleksandrowi Szewczenko (ATP 119.) nie do końca ułożył się po jego myśli, bo Polak przegrał pierwszego seta. Później zdołał jednak wygrać drugą partię, a o wszystkim zadecydował trzeci set i... tie-break! Ostatecznie Hurkacz okazał się lepszy i w II rundzie zmierzy się z innym Rosjaninem, Pawłem Kotowem (ATP 138.). Śledźcie naszą relację na żywo na sport.se.pl!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze