Autor: AP Hubert Hurkacz

Dobry mecz Polaka

Hurkacz bez problemu melduje się w ćwierćfinale! Djoković już czeka na Polaka

2023-03-01 20:14

Hubert Hurkacz – Paweł Kotow RELACJA. Hubert Hurkacz przyzwyczaił nas do tego, że w jego meczach nie brakuje dramaturgii, nawet w walce z niżej notowanymi rywalami. Tym razem tak nie było - Kotow nie miał nawet jednego break-pointa w starciu z Polakiem, który pewnie serwował, a w kluczowych momentach potrafił nacisnąć 138. tenisistę świata i przełamać jego podanie. Ostatecznie Hurkacz wygrał 7:5, 6:1 i w ćwierćfinale turnieju ATP 500 w Dubaju zagra przeciwko liderowi światowego rankingu, Novakovi Djokoviciowi. Hurkacz - Kotow WYNIK.

Hubert Hurkacz - Paweł Kotow 7:5, 6:1

Hubert Hurkacz – Paweł Kotow RELACJA NA ŻYWO ATP Dubaj Hurkacz – Kotow LIVE ONLINE

Hubert Hurkacz niedawno dołożył kolejny sukces w swojej karierze. Polak niedawno startował w turnieju ATP 250 w Marsylii i choć nie są to najbardziej prestiżowe zawody, to jednak zwycięstwo w nich z pewnością dało mu dużo satysfakcji. Teraz 11. rakieta świata postanowiła wziąć udział w nieco wyższej rangi zawodach, a mianowicie ATP 500 w Dubaju. Pierwszy mecz przeciwko Aleksandrowi Szewczenko (ATP 119.) nie do końca ułożył się po jego myśli, bo Polak przegrał pierwszego seta. Później zdołał jednak wygrać drugą partię, a o wszystkim zadecydował trzeci set i... tie-break! Ostatecznie Hurkacz okazał się lepszy i w II rundzie zmierzy się z innym Rosjaninem, Pawłem Kotowem (ATP 138.). Śledźcie naszą relację na żywo na sport.se.pl!