Autor: AP Hubert Hurkacz - Ugo Humbert Relacja NA ŻYWO Australian Open Hurkacz - Humbert WYNIK NA ŻYWO Relacja live

Australian Open 2024

Hubert Hurkacz - Ugo Humbert WYNIK Relacja NA ŻYWO Polak w 4. rundzie Australian Open po świetnej grze!

2024-01-20 6:46

Hubert Hurkacz w 4. rundzie Australian Open! Polak po bardzo dobrej grze pokonał 3:6, 6:1, 7:6(4), 6:3 Francuza Ugo Humberta i po raz drugi w karierze zagra w Melbourne o awans do ćwierćfinału (poprzednio rok temu). Hurkacz w pierwszym secie zgubił na moment koncentrację i przegrał tę partię, ale potem grał już bardzo dobrze i z coraz większą swobodą. A jego zagranie między nogami będzie pewnie hitem internetu. Poniżej nasza relacja na żywo i wynik meczu Hurkacz - Humbert w Australian Open.

Na żywo

Hubert Hurkacz - Ugo Humbert

3:6, 6:1, 7:6, 6:3

KONIEC!!! HUBERT HURKACZ W 4. RUNDZIE AUSTRALIAN OPEN! Polak po bardzo dobrej grze pokonał Francuza Ugo Humberta 3:6, 6:1, 7:6, 6:3

Będzie czwarta piłka meczowa

Było 40-0, jest już 40-40. Niesamowita kontra Humberta. Trzy piłki meczowe niewykorzystane. Trzymaj Hubi!

40-30 Przewaga w gemie topnieje. Niecelny forhend Polaka...

40-15 Jeszcze nie teraz...

40-0 Efektowny smecz Hurkacza i są piłki meczowe!

30-0 po asie serwisowym wrocławianina

3:6, 6:1, 7:6, 5:3

Gem Humbert. Francuz wygrał go do zera. Za chwilę Polak będzie serwować po zwycięstwo

0-40 Dobre serwisy Humberta

3:6, 6:1, 7:6, 5:2

Gem Hurkacz. Uffffff.... Możemy odetchnąć. Polak przegrywał 15-40, ale w porę wrócił dobry serwis. Seria dobrych pierwszych podań i sytuacja opanowana!

3:6, 6:1, 7:6, 4:1

Gem Hurkacz. Polak blisko zwycięstwa. Złapał luz, gra z dużą swobodą, skutecznie i efektownie

40-15 Trafił w linię Hurkacz

30-0 Ładny forhend Polaka. Gra teraz jak natchniony

3:6, 6:1, 7:6, 3:1

Gem Hurkacz PRZEŁAMANIE! Polak walczył w nim jak lew i w końcu wykorzystał kolejnego breakpointa! Trafił pięknie bekhendem wzdłuż linii

Dobry return Hurkacza i jest kolejna szansa na przełamanie

Równowaga. Ładny bekhend Francuza

Będzie kolejny breakpoint

Równowaga. Polak ruszył do siatki, ale nadział się na kontrę i jego wolej był autowy

Hurkacz szalał w defensywie i doczekał się błędu rywala. Jest kolejny breakpoint

40-40 Niestety Hurkacz po szybkiej wymianie zagrał w siatkę

40-30 Znów błąd Francuza. Polak ma szansę na przełamanie

30-15 Błędy Francuza

3:6, 6:1, 7:6, 2:1

Gem Hurkacz. Polak popełniał w nim błędy i bronił trzech breakpointów. W porę wrócił dobry serwis

Równowaga. Dobry serwis

Znów błąd Polaka i jest kolejny breakpoint

40-40 Ufff... Niecelny return Francuza

15-40 Hurkacz był zbyt pasywny. Humbert trafił mocnym forhendem i są breakpointy

15-30 Skuteczny wolej Francuza i są problemy

15-15 As serwisowy Polaka

3:6, 6:1, 7:6, 1:1

Gem Humbert. Polak doprowadził do równowagi, ale w dwóch kolejnych wymianach popełnił błędy

40-40 Hurkacz szalał w defensywie i doczekał się błędu rywala. Niesamowita wymiana

30-30 Niecelny forhend Francuza

3:6, 6:1, 7:6, 1:0

Gem Hurkacz. Błyskawiczny gem, Polak wygrał go do zera

40-0 Kolejne dobre serwisy Polaka

Początek czwartego seta. Serwuje Hurkacz

3:6, 6:1, 7:6

GEM i SET HURKACZ. Przewaga Polaka w tie-breaku topniała, ale na koniec Hurkacz trafił mocno pierwszym serwisem

7-4 Dobry serwis Polaka! Hubi zgarnia trzeciego seta!

6-4 Błąd Hurkacza i robi się nerwowo. Było 6-0...

3:6, 6:1, 5:6

Gem Humbert. Polak walczył ambitnie, ale Francuz po grze na przewagi obronił podanie, obejmując prowadzenie w secie. Wciąż nie możemy odżałować tych błędów Hurkacza w poprzednim gemie...

Kolejna równowaga. Dobry return Hurkacza, wymusił błąd rywala

40-40 Błąd Francuza. Polak wywierał presję

30-40 Świetny bekhend Humberta wzdłuż linii

30-30 Teraz Francuz smeczował w siatkę. Widać, że obaj są teraz mocno zdenerwowani. Ważny moment meczu

15-15 Polak wywrócił się na kort, ale chyba wszystko OK

3:6, 6:1, 5:5

Gem Humbert PRZEŁAMANIE. Ale teraz się pogubił Hurkacz! Serwował i miał 30-15. Ale potem popełnił dziwny błąd, smeczując po koźle. Po chwili były kolejne błędy...

30-40 Błąd Hurkacza i robi się nerwowo. Breakpoint

30-30 Niecelny smecz Hurkacza po koźle. A miał otwarty kort po dobrym serwisie

30-15 Mocny serwis wrocławianina

15-0 Polak zaskoczył Francuza lobem

3:6, 6:1, 5:4

Gem Humbert. Francuz łapie kontakt, ale zaraz serwujący Polak będzie mógł domknąć tego seta

15-40 A teraz Polak huknął mocno z returnu i trafił w kort

0-40 Nieudany return Hurkacza

3:6, 6:1, 5:3

Gem Hurkacz. Polak musiał o niego na przewagi, ale dość szybko wyjaśnił sytuację. Na koniec błąd Humberta

40-40 Długa wymiana, na koniec ładny bekhend Francuza, który doprowadził do równowagi

40-30 Forhend Hurkacza w siatkę

40-15

15-0 Hubi zaczął gema od asa

3:6, 6:1, 4:3

Gem Humbert. Francuz łapie kontakt. Polak coraz lepiej czyta kierunki jego serwisów, ale teraz Humbert zdołał obronić podanie

30-15 Ładny bekhend Hurkacza wzdłuż linii

3:6, 6:1, 4:2

Gem Hurkacz. Polak powiększył przewagę. Gem wygrany do zera

40-0

30-0 Sprytny skrót Polaka

3:6, 6:1, 3:2

Gem Hurkacz PRZEŁAMANIE. Polak nie wykorzystał trzech kolejnych breakpointów, ale po chwili miał kolejną szansę. Po jego dobrym returnie, rywal zagrał w siatkę

Błąd Francuza. Hurkacz ma kolejną szansę na przełamanie

40-40 Oj szkoda... Polak miał inicjatywę, ale przestrzelił z forhendu w dobrej sytuacji

40-30 Dobre serwisy Humberta

40-0 Świetna akcja Polaka. Ruszył do przodu i trafił mocno z bekhendu. Są breakpointy!

30-0 Błędy Francuza

3:6, 6:1, 2:2

Gem Hurkacz. Polak zaczął go źle. Po podwójnym błędzie serwisowym było 0-30, ale potem Hubi grał już świetnie

3:6, 6:1, 1:1

Gem Hurkacz. Polak musiał o niego walczyć na przewagi, ale udało się opanować sytuację

Kolejna równowaga. Agresywny forhend leworęcznego Francuza

40-40 Efektowna wymiana. Na koniec sprytne zagranie Humberta, który błysnął szybkością i sprawnością

30-30 Potężny forhend Francuza

30-15 Mocne i skuteczne serwisy Polaka

3:6, 6:1, 0:1

Gem Humbert. Francuz na otwarcie trzeciego seta obronił serwis. Gem wygrany do 30

3:6, 5:0

Gem Hurkacz. Polak gra z dużą swobodą i zgarnia kolejnego gema. A Francuz zupełnie się pogubił. Zagranie Hurkacza między nogami będzie pewnie hitem internetu

30-0 Hurkacz po dobrym returnie rywala, odegrał między nogami! I wygrał ten punkt!

3:6, 4:0

Gem Hurkacz PRZEŁAMANIE. Polak powiększa przewagę. Często atakuje forhend Francuza, a ten pod presją popełnia coraz więcej błędów

3:6, 2:0

Gem Hurkacz PRZEŁAMANIE. Zaciśnięta pięść Polaka. Hubi przełamał podanie rywala. Grał ofensywnie, a Francuz popełniał błędy

3:6

GEM i SET HUMBERT. Francuz w dobrym stylu domknął pierwszego seta. Jeden słaby gem serwisowy Hurkacza zdecydował

15-40 Hurkacz szalał w defensywie, ale w końcu nie dał rady odegrać. Piłki setowe

15-15 Dobry głęboki return wrocławianina

3:5

Gem Hurkacz. Polak przedłużył nadzieje na uratowanie tego seta. Obronił podanie

40-15 Kolejne mocne serwisy Polaka

2:5

Gem Humbert. Francuz poszedł za ciosem. Obronił podanie. Hurkacz doprowadził do równowagi, ale gra na przewagi była krótka. Na koniec niecelny return Polaka

40-40 Polak ruszył do przodu i ofensywną akcją wymusił jego błąd

30-40 Hurkacz próbował mijać atakujące przy siatce rywala, ale zagrał w siatkę

30-15 Dobry return Hurkacza pod nogi rywala

2:4

Gem Humbert PRZEŁAMANIE. Hurkacz traci serwis. Słabo teraz serwował i popełniał błędy pod presją. Na koniec znów nie trafił pierwszym podaniem, a potem zepchnięty do defensywy zagrał daleko w aut

30-40 Polak broni pierwszego dzisiaj breakpointa

30-30 Pewny smecz wrocławianina

15-30 Nieudany wolej Polaka przy siatce

2:3

Gem Humbert. Francuz ponownie na prowadzeniu. Hurkacz na koniec wpakował piłkę w siatkę z forhendu

15-30 Efektowny bekhend po crossie Francuza

2:2

Gem Hurkacz. Polak wygrał go do zera, świetnie serwując

30-0 Humbert mało nie trafił piłką pani sędzi mocno returnując

1:2

Gem Humbert. Wygrany do 30. Francuz obronił podanie. Na koniec popisał się efektownym wolejem przy siatce. Polak nie zdołał odegrać

30-30 Hurkacz stara się grać agresywnie, ale teraz przestrzelił, wyrzucił za końcową linię

Mecz Hurkacz - Humbert zacznie się zgodnie z planem, po godz. 3.30

Witamy w naszej relacji na żywo z meczu Hubert Hurkacz - Ugo Humbert w 3. rundzie Australian Open. Początek spotkania po godzinie 3.30 nad ranem polskiego czasu

Hubert Hurkacz i Ugo Humbert walczą w 3. rundzie Australian Open. Polak i Francuz grali ze sobą dwa razy. Oba te mecze wygrał Hurkacz, ale po zaciętej walce. Najpierw pokonał Humberta 7:6, 6:3 w 2022 r. w Halle, a potem 6:4, 3:6, 7:3 w minionym sezonie w Bazylei. - Ugo gra bardzo agresywnie. Jest bardzo niebezpieczny - stwierdził Hurkacz, pytany o Humberta, który zajmuje 20. miejsce w rankingu ATP.

Hurkacz - Humbert Relacja NA ŻYWO WYNIK LIVE Australian Open

Hubert Hurkacz nie byłby sobą, gdyby nie zafundował kibicom pięciosetowego maratonu. Kończył go, gdy w Melbourne była już 1 w nocy, ale najważniejsze, że gra dalej. Polski tenisista w walce o 3. rundę Australian Open pokonał 6:7(9), 6:1, 5:7, 6:1, 6:3 18-letniego Czecha Jakube Mensik. Hurkacz za awans do 3. rundy Australian Open zarobił już ok. 678 tysięcy złotych (brutto). Rok temu doszedł w Australian Open do 4. rundy i był to jego najlepszy do tej pory występ w tym turnieju. Teraz będzie chciał dojść jeszcze dalej. - Mam nadzieję, że w Melbourne będę mógł rozegrać dużo spotkań. To pierwszy Szlem w tym roku i ogromne wydarzenie. Zawsze chce się wypaść jak najlepiej, pracowaliśmy nad sporą ilością elementów - powiedział Hurkacz.

Hurkacz - Humbert WYNIK NA ŻYWO Relacja live z Australian Open

Mecz Hubert Hurkacz - Ugo Humbert w 3. rundzie Australian Open zostanie rozegrany w sobotę 20 stycznia 2024. Początek meczu Hurkacz - Humbert po godzinie 3.30 polskiego czasu (nie wcześniej, drugi mecz od godziny 1 po meczu Navarro - Jastremska). Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo z meczu Hurkacz - Humbert w Australian Open.