Hubert Hurkacz w samochodzie wartym ponad MILION ZŁOTYCH! Ale bryka! [ZDJĘCIA]

2019-09-07 0:24 CH
Hubert Hurkacz w McLarenie 720S Spider
Autor: Instagram Hubert Hurkacz w McLarenie 720S Spider

Hubert Hurkacz wpadł do Warszawy, gdzie spotkał się z przedstawicielami mediów w związku z nowym kontraktem reklamowym z Grupą Lotos. Najlepszy polski tenisista (nr 35 ATP) to wielki fan motoryzacji i po konferencji prasowej znalazł czas na realizację swojej pasji. Hubi wsiadł do wartego grubo ponad milion złotych samochodu i ruszył na przejażdżkę. To McLaren 720S Spider. Ceny takich supersamochodów zaczynają się od 237 tysięcy funtów czyli 1,15 mln złotych! Zobaczcie ZDJĘCIA.

Hubert Hurkacz na kortach imponuje żelazną kondycją, ale właśnie dostał dodatkowy zastrzyk energii. Najlepszy polski tenisista, który tuż przed US Open wygrał turniej ATP w Winston-Salem, podpisał kontrakt z Grupą Lotos. - Ostatnie sukcesy traktuję jako kolejny ważny krok w mojej karierze. Z trenerami wspólnie przygotowujemy plan, jak rozwijać moją grę i możliwości. Triumf w Winston-Salem był po prostu realizacją kolejnego wyznaczonego celu - mówił Hubi w rozmowie z "Super Expresem".

Po spotkaniu medialnym poświęconym kontraktowi z koncernem paliwowym Hurbert Hurkacz wsiadł do superauta. Tenisista z Wrocławia to fan motoryzacji, więc musiał mieć wielką frajdę, jeżdżąc McLarenem 720S Spider. Piękne cacko brytyjskiego producenta rozpędza się do aż 341 km/h. Moc silnika to 720 KM, a do 100 km/h rozpędza się w... zaledwie 3 sekundy. Cena wyjściowa to 237 tys. funtów (ok. 1,15 mln złotych) plus podatki. "Dzięki McLaren Warszawa za możliwość jazdy tym niesamowitym autem!" - skomentował przejażdżkę Hubert Hurkacz.

Hubert Hurkacz w McLarenie 720S Spider
Autor: Instagram Hubert Hurkacz w McLarenie 720S Spider
Najnowsze