Autor: AP PHOTO Hurkacz - Bautista-Agut RELACJA NA ŻYWO Hubert Hurkacz - Roberto Bautista-Agut live online relacja mecz Hurkacz - Bautista-Agut 1.11.2023 Hurkacz - Bautista-Agut na żywo WYNIK

ATP Paryż

Perfekcyjny mecz Huberta Hurkacza! Serwował jak maszyna i awansował do 3. rundy ATP 1000 w Paryżu!

Hubert Hurkacz - Roberto Bautista-Agut WYNIK. Hubert Hurkacz jest niewątpliwie w bardzo dobrej formie pod koniec sezonu, ale takiego meczu chyba niewielu się spodziewało! W 1. rundzie Polak pokonał Sebastiana Kordę dopiero po 2-godzinnym boju. W kolejnym meczu mierzył się z Roberto Bautistą-Agutem, którego do tej pory pokonał tylko raz na cztery pojedynki. Polak jednak prowadził od samego początku i nie pozwolił Hiszpanowi na zbyt wiele. W pierwszym secie przełamał go już przy drugim gemie serwisowym i wygrał 6:3. W drugim było jeszcze lepiej, bo partia zaczęła się od przełamania, a pod koniec Hurkacz wygrał kolejnego gema przy podaniu Hiszpana i ostatecznie ograł go 6:2. W całym meczu Bautista-Agut miał tylko jedną szansę na przełamanie polskiego tenisisty, której i tak nie zdołał wykorzystać, Hurkacz serwował przez cały mecz niemal bezbłędnie. Hubert Hurkacz - Roberto Bautista-Agut RELACJA.

Hubert Hurkacz - Roberto Bautista-Agut 6:3, 6:2

Czy Hubert Hurkacz będzie kiedyś liderem rankingu ATP?

Hurkacz - Bautista-Agut

To już wszystko z nasze strony, dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo na sport.se.pl!

Był to bardzo dobry mecz w wykonaniu Huberta Hurkacza. Dopuścił on swojego rywala w zasadzie tylko do jednego break-pointa, którego i tak nie dał mu wykorzystać. Nie miał poza tym słabszym momentów przy swoim podaniu i bez problemu rozprawił się z rywalem w mniej niż godzinę!

6:3, 6:2

Gem, set i mecz Hubert Hurkacz! Mocny serwis, piłka wraca tylko po to, by zaraz została zagrana forhendem w sam narożnik, Hiszpan nie miał szans tego odebrać i przegrywa mecz!

As! Trzy piłki meczowe!

Potężny serwis znów i Hiszpa returnuje w aut, 30:0.

I zaczynamy od asa! 15:0.

6:3, 5:2

Gem Hurkacz, przełamanie! Bautista-Agut w aut i Polak znów przełamuje rywala! Za chwilę będzie serwował po mecz!

Cudowny, mijający return Polaka z forhendu i są dwa break-pointy dla Hurkacza!

Bautista odpowiada forhendem po crossie, 15:30.

Dwa świetne zagrania Polaka i już 0:30 z perspektywy serwującego.

6:3, 4:2

Gem Hurkacz. Tym razem bez problemów Polaka, bardzo szybko wygrywa swoje podanie do zera, Hiszpan był bezradny przy bombach Hubiego z pola serwisowego.

6:3, 3:2

Gem Bautista-Agut. I znów bardzo szybki gem przy podaniu Hiszpana, Polak wygrał co prawda punkt po wspaniałym drop-shocie, ale to byłoby wszystko w tym gemie.

6:3, 3:1

Gem Hurkacz. Uff! Polak musiał bronić break-pointa, ale sobie poradził. Od stanu 40:40 wygrał dwa punkty w ten sam sposób. Świetny serwis i winner z forhendu w miejsce, w które Hiszpan nie mógł sięgnąć piłki.

Potężny serwis, return w aut i mamy 40:40.

Niestety, teraz dwa błędy Hurkacza i Bautista-Agut ma break-pointa przy stanie 30:40!

Było 0:15, ale Hubi serwuje dwa asy i już prowadzi 30:15.

6:3, 2:1

Gem Bautista-Agut. Ale Hiszpan nie zamierza się poddawać, teraz to on bardzo dobrze zagrywa i wygrywa gema bez straty punktu.

6:3, 2:0

Gem Hurkacz. I błyskawiczne potwierdzenie przełamania, kolejne dwa asy Polaka, który nie miał w zasadzie jakiegoś poważniejszego, słabszego momentu w serwisie w tym meczu.

6:3, 1:0

Gem Hurkacz, przełamanie! Bautista-Agut zagrywa w aut i przegrywa swoje podanie do zera! Ależ początek Hurkacza.

0:40 i trzy break-pointy dla Hurkacza!

Świetny forhend Polaka po samej linii i już 30:0 dla Hubiego przy podaniu rywala.

Zaczynamy drugiego seta, serwuje Hiszpan.

6:3

Gem i set Hurkacz. I as serwisowy po raz trzeci! Polak pewnie wygrywa swoje podanie i całego pierwszego seta!

Znów as, dwie piłki setowe!

As Hurkacza, 30:15!

Polak wymusza błąd na rywalu zagraniem w sam narożnik, 15:15.

Ale to Hiszpan zaczyna gema od winnera, 0:15.

5:3

Gem Bautista-Agut. Sporo błędów po obu stronach, Hubi ugrał dwa punkty, ale ostatecznie Hiszpan wygrywa swoje podanie po kolejnym aucie Hurkacza. Teraz Polak będzie serwował po wygranie seta.

5:2

Gem Hurkacz. Bautista-Agut zagrał w siatkę, a później Polak posyła kolejnego asa i Hurkacz jest już tylko gem od wygrania seta!

Teraz Polak w aut, pierwsza gra na przewagi w tym meczu.

Świetny serwis, kort otwarty i Hurkacz zagrywa bez problemu tak, że Bautista-Agut nie ma szans dobiec do piłki.

Hukracz w aut i znów 30:30 przy podaniu Polaka...

4:2

Gem Bautista-Agut. Tym razem Hiszpan bez problemu ogrywa Hurkacza przy swoim podaniu, nie oddał mu nawet punktu.

4:1

Gem Hurkacz. Podobnie jak w poprzednim gemie serwisowym Polaka, tylko kolejność nieco inna - od stanu 30:30 Hiszpan najpierw przy returnie trafia w siatkę, a później Hurkacz zagrywa asa i potwierdza przewagę przełamania.

Hiszpan znów dobrze odnajduje się w obronie, wygrywa akcję przy siatce, jest 30:30.

3:1

Gem Hurkacz, przełamanie! Bautista-Agut wyrzuca piłkę za linię końcową i mamy przełamanie!

Świetny skrót tuż za siatkę, Hiszpan nie miał szans tego złapać, 0:40 i trzy break-pointy!

Bautista-Agut w siatkę, Hurkacz za chwilę zagrywa świetny return a potem winner z forhendu i już 30:0 dla Polaka przy podaniu rywala.

2:1

Gem Hurkacz. Od stanu 30:30 Hubi zagrywa asa, a po chwili rywal zagrywa return w aut i jest drugi gem na konto Polaka.

Teraz Polak dobrze zagrywa serwis-wolej i jest 30:30.

Bautista-Agut dobrze się broni, 15:30 z perspektywy serwującego Polaka.

1:1

Gem Bautista-Agut. Przy podaniu rywala nieco gorzej z celnością Hubiego, popełnił trzy niewymuszone błędy, a później Hiszpan zagrał winnera z bekhendu po linii.

1:0

Gem Hurkacz. Polak zaczyna w swoim stylu - od stanu 30:15 zagrywa dwa asy i pewnie wygrywa swoje podanie.

Zaczęli!

Jako pierwszy serwować będzie Hubert Hurkacz.

Panowie już na korcie, zaczęła się rozgrzewka.

Warto zauważyć, że do tej pory tylko jeden ich pojedynek, ten pierwszy, zakończył się w dwóch setach. Reszta to były trzysetówki (panowie nie grali ze sobą w zawodach Wielkiego Szlema).

Starcie Huberta Hurkacza z Roberto Bautistą-Agutem będzie ich piątym pojedynkiem. Pierwsze trzy (w 2019,2020 i 2022 roku) wygrał Hiszpan. Polak po raz pierwszy pokonał go w Rotterdamie w tym roku.

Van De Zandschulp wygrywa trzeciego seta 6:3 z Tommym Paulem, a to oznacza, że za ok. 15 minut na korcie pojawi się Hubert Hurkacz i Roberto Bautista-Agut.

Van De Zandschulp przełamał Paula i jest 4:2! Holender jest dwa gemy od zwycięstwa.

Niestety na start meczu Huberta Hurkacza jeszcze chwilę poczekamy. Dopiero rozpoczyna się trzeci set w poprzedzającym meczu Paula z Zanduschulpem.

Witamy w relacji na żywo z meczu II rundy turnieju ATP w Paryżu Hubert Hurkacz - Roberto Bautista-Agut. Początek spotkania zaplanowano ok. godziny 12:30. Zapraszamy!

Fani Huberta Hurkacza mogli drżeć o awans swojego idola podczas meczu I rundy turnieju ATP w Paryżu, kiedy wrocławianin miał nieziemsko trudną przeprawę z Sebastianem Kordą, a ich mecz zakończył się po dwóch godzinach i ośmiu minutach ostatecznym zwycięstwem Hurkacza 6:3, 6:7(6), 6:3. Polski tenisista nie miał zbyt wiele czasu do regeneracji, bo już dzisiaj musi się mierzyć w meczu II rundy Hurkacz - Bautista-Agut. Hiszpan w poprzedniej rundzie szybciej uwinął się z przeciwnikiem, wygrywając 6:4, 6:2 z Jirim Lehecką w godzinę i kwadrans, a do tego jego mecz odbywał się dzień wcześniej, niż pojedynek Hurkacza. Dzisiejszy rywal Polaka miał więc o dobę więcej na zregenerowanie się po meczu. Mimo wszystko, faworytem w meczu Hurkacz - Bautista-Agut jest wrocławianin, który zajmuje 11. miejsce w rankingu ATP. Hiszpan z kolei plasuje się na "dopiero" 66. pozycji. Zapraszamy na relację na żywo z meczu Hurkacz - Bautista-Agut!