Hurkacz - Berrettini O której godzinie gra Hurkacz United Cup KIEDY gra Hurkacz mecz Polska - Włochy 4.01

i

Autor: Paweł Skraba Hurkacz - Berrettini O której godzinie gra Hurkacz United Cup KIEDY gra Hurkacz mecz Polska - Włochy 4.01

United Cup

Hurkacz - Berrettini O której godzinie gra Hurkacz United Cup KIEDY gra Hurkacz mecz Polska - Włochy 4.01

2023-01-03 16:19

Hurkacz - Berrettini KIEDY gra Hurkacz United Cup Hurkacz - Berrettini O której godzinie gra Hurkacz mecz Polska - Włochy 4 stycznia. Hubert Hurkacz nie zawodzi w rozgrywkach United Cup. Tenisista z Wrocławia zdobywa dla Polski cenny punkty, dzięki którym nasi tenisiści wygrali grupę i awansowali do kolejnej rundy. Już w środę 4.01 następy mecz. Polska zagra z Włochami, a rywalem Hurkacza będzie Matteo Berrettini. Kibice doskonale pamiętają ich pamiętny bój w półfinale Wimbledonu. Teraz Hurkacz i Berrettini znów ze sobą zagrają. Sprawdź, o której gra Hurkacz w United Cup środa 4 stycznia 2023

Najpierw Hubert Hurkacz pokonał (7:6, 6:4) słynnego Stana Wawrinkę, a zwycięstwo nad Szwajcarią przypieczętowała Magda Linette, ogrywając (5:7, 6:4, 6:1) Jil Teichmann. Polska miała już pewny awans w United Cup, więc Iga Świątek ostała wolne i nie grała miksta. Podobnie jak Hubert Hurkacz. To dlatego, że już w środę nad ranem początek bitwy z Włochami. Rywalem Hurkacze będzie Matteo Berettini.

Hurkacz - Berrettini O której godzinie gra Hurkacz United Cup KIEDY gra Hurkacz

Po pierwszym dniu rywalizacji ze Szwajcarią był remis 1–1. Wiadomo było, że kluczowe będą pojedynki Hurkacza i Linette. I oboje nie zawiedli. – Nigdy wcześniej nie miałem okazji zagrać przeciwko Stanowi, więc naprawdę nie mogłem się doczekać tego meczu, bo to prawdziwa legenda tego sportu – przyznał Hurkacz po zwycięstwie nad Wawrinką, trzykrotnym mistrzem Szlemów. – Kiedyś oglądałem, jak wygrywa wielkie turnieje, a teraz mogłem dzielić z nim kort, więc to była dla mnie ogromna przyjemność. To była naprawdę ciężka bitwa – dodał Hubi, który dał nam prowadzenie 2–1. Przed Hurkaczem mecz z Matteo Berrettinim, rewanż za pamiętny półfinał Wimbledonu 2021, w którym górą był rzymianin.

Hurkacz - Berrettini KIEDY gra Hurkacz United Cup O której gra Hurkacz mecz z Włochami

Magda Linette (nr 48 WTA) w meczu z wyżej notowaną Teichmann (nr 35) nie była faworytką. Zacięta i dramatyczna bitwa trwała aż 2 godz. i 43 min. Waleczna Magda w trzecim secie złamała opór coraz bardziej wyczerpanej rywalki. – Byłam na siebie wściekła po pierwszym secie, ale udało mi się szybko zresetować – oceniła swój występ poznanianka. Na koniec w meczu miksta Hurkacz miał znów stworzyć parę z Igą Świątek, ale przy pewnym awansie nasi kapitanowie dali odpocząć obu gwiazdom. Tym bardziej że już dzisiaj mecz z Włochami w kolejnej rundzie United Cup. Igę i Hubiego zastąpiła para Żuk/Rosolska (przegrali ze Szwajcarami 5:7, 2:6). – Pokazaliśmy dziś naprawdę dobry tenis. W mikście wszystko się może zdarzyć, więc odetchnęliśmy, kiedy Magda domknęła swój mecz i zdobyła punkt, który dał nam awans – podsumowała udany dzień w Brisbane Agnieszka Radwańska, kapitan polskiej drużyny.

KIEDY gra Hurkacz - Berrettini O której mecz Hurkacza United Cup

Mecz Hubert Hurkacz - Matteo Berettini w United Cup zostanie rozegrany w środę 4 stycznia 2023 r. Początek mecz Hurkacz - Berrettini o godzinie 8.30 rano polskiego czasu. Transmisja TV na antenie TVP Sport. Poniżej plan gier w meczu Polska - Włochy.

  • D. Michalski - L. Musetti godz. 3:30
  • I. Świątek - M. Trevisan po godz. 5:00
  • H. Hurkacz - M. Berrettini godz. 8:30
  • M. Linette - L. Bronzetti ok. godz. 10:00
  • I. Świątek/H. Hurkacz - C. Rosatell/L. Musetti ok. godz. 12
Najnowsze