Autor: Paweł Skraba Hurkacz - Wawrinka RELACJA NA ŻYWO Pierwszy set dla Polaka! United Cup Hurkacz - Wawrinka WYNIK NA ŻYWO

United Cup

Hubert Hurkacz pokonał Stana Wawrinkę! Ważny punkt dla Polski w United Cup! Hurkacz - Wawrinka RELACJA NA ŻYWO WYNIK

2023-01-03 9:23

Hubert Hurkacz ograł Stana Wawrinkę 7:6, 6:4 i Polska prowadzi ze Szwajcarią 2-1 w United Cup. To decydujący mecz o awans do kolejnej rundy. Wawrinka to żywa legenda, trzykrotny mistrz turniejów wielkoszlemowych. Ostatnio miał duże problemy ze zdrowiem, ale znów się odbudował. Hurkacz na początku meczu popełniał dużo błędów, ale w ważnych momentach grał efektownie i skutecznie. Przed nami mecz Magdy Linette, a na koniec mikst, w którym Hubi Hurkacz ma znów zagrać w parze z Igą Świątek. Poniżej nasza relacja na żywo i wynik meczu Hurkacz - Wawrinka w United Cup.

Hurkacz - Wawrinka RELACJA NA ŻYWO United Cup Hurkacz mecz NA ŻYWO dzisiaj 3 stycznia 2023

Hubert Hurkacz na otwarcie rywalizacji w United Cup ograł (7:6, 4:6, 6:3) Aleksandra Bublika. Zwycięstwo wrocławianina rodziło się bólach i miało kluczowe znaczenie w meczu Polska - Kazachstan, otworzyło nam bowiem drogę do pewnego zwycięstwa. Hurkacz zaczął ten mecz bardzo dobrze, ale w drugim secie poziom jego gry wyraźnie spadł. W najważniejszych momentach pokazał klasę, a potem w mikście w parze z Igą Świątek szaleli na korcie, zachwycając kibiców. Na koniec meczu Polska - Szwajcaria też będziemy mieli mecz miksta - Hurkacz i Świątek kontra Bencic i Wawrinka. Polak zatem pewnie dwa razy zmierzy się ze słynnym Szwajcarem.

Hurkacz - Wawrinka NA ŻYWO RELACJA LIVE United Cup Hurkacz WYNIK meczu dzisiaj

Hubert Hurkacz walczy w United Cup, a jego rywalem jest Stan Wawrinka, trzykrotny mistrz Szlemów w singlu (Australian Open 2014), Roland Garros (2015), US Open (2016) i były mistrz olimpijski (w deblu). Polska po pierwszym dniu rywalizacji remisuje ze Szwajcarią 1-1. Punkt zdobyła Iga Świątek, pokonując Belindę Bencic, ale swój mecz przegrał zaraz potem Daniel Michalski. Atuty słynnego i utytułowanego Wawrinki to ogromne doświadczenie, mocny serwis i potężny jednoręczny bekhend, jeden z najlepszych w tourze. Najlepsze lata Szwajcar ma za sobą, a ostatnio prześladowały go poważne kontuzje, ale w rozgrywkach United Cup pokazał już, że odbudował formę i z pewnością będzie groźnym i niewygodnym rywalem.

Hurkacz - Wawrinka WYNIK NA ŻYWO United Cup Hurkacz RELACJA LIVE ONLINE

Mecz Hubert Hurkacz - Stan Wawrinka w ramach spotkania Polska - Szwajcaria w United Cup zostanie rozegrany we wtorek 3 stycznia 2023. Początek meczu Hurkacz - Wawrinka o godzinie 7.30 rano polskiego czasu. Portal SPORT.SE.PL zaprasza na relację na żywo z meczu Hurkacz - Wawrinka dzisiaj.

QUIZ: Jesteś kibicem tenisa? Rozpoznasz tych tenisistów? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 20
Tenisista na zdjęciu to...
Rafael Nadal

Robert Lewandowski BEZ FORMY? Ronaldo liczy gigantyczną kasę!

Rozmawiamy też o mistrzowskiej formie Kubackiego i przyszłości Michniewicza. POSŁUCHAJ!