Hurkacz - Bublik TV Transmisja NA ŻYWO ATP Toronto Gdzie oglądać mecz Hurkacz - Bublik STREAM ONLINE LIVE 7.08.2023 Na jakim programie Hurkacz mecz w TV dzisiaj

i

Autor: Paweł Skraba Hurkacz - Bublik TV Transmisja NA ŻYWO ATP Toronto Gdzie oglądać mecz Hurkacz - Bublik STREAM ONLINE LIVE 7.08.2023 Na jakim programie Hurkacz mecz w TV dzisiaj

ATP Toronto

Hurkacz - Bublik TV Transmisja NA ŻYWO ATP Toronto Gdzie oglądać mecz Hurkacz - Bublik STREAM ONLINE LIVE 7.08.2023 Na jakim programie Hurkacz mecz w TV dzisiaj

2023-08-07 15:41

Hurkacz - Bublik Transmisja TV ATP Toronto Gdzie obejrzeć mecz Hurkacz - Bublik STREAM ONLINE LIVE 7.08.2023 Na którym kanale Hubert Hurkacz już dzisiaj zacznie walkę w turnieju ATP w Toronto, a jego rywalem w 1. rundzie będzie reprezentujący Kazachstan Aleksander Bublik.. Dla Polaka to bardzo ważny występ, bo broni aż 600 punktów wywalczonych rok temu za finał w Montrealu. Jeżeli szybko odpadnie, wypadnie z Top-20 rankingu. Hurkacz i Bublik grali ze sobą 6 razy, a bilans tej rywalizacji to 5-1 dla wrocławianina. Sprawdź, gdzie oglądać mecz Hurkacz - Bublik ATP Toronto.

Hubert Hurkacz zaczyna walkę w turnieju ATP w Toronto. W 1. rundzie rywalem Polaka będzie Kazach Aleksander Biublik, z którym Polak prywatnie bardzo się lubi. Już w 3. rundzie rywalem Hurkacza może być Hiszpan Carlos Alcaraz, lider rankingu i mistrz Wimbledonu.

Hurkacz - Bublik Transmisja TV ATP Toronto Hurkacz Gdzie oglądać mecz

Hubert Hurkacz i zajmujący 25. miejsce w rankingu Aleksander Bublik grali ze sobą już 6 razy, a bilans tej rywalizacji to 5-1 dla Polaka. W tym sezonie grali ze sobą już dwa razy. Najpierw W United Cup w Australii (7:6, 4:6, 6:3 dla Hurkacza), a potem w Marsylii (6:4, 7:6 dla Hurkacza). Hurkacz w Toronto bronić będzie aż 600 pkt, które wywalczył, dochodząc rok temu do finału w Montrealu. Jeżeli tam też szybko przegra, po raz pierwszy od marca 2021 r. wypadnie z Top-20 rankingu (obecnie nr 17).

Hurkacz - Bublik Gdzie oglądać mecz ATP Toronto Hurkacz mecz dzisiaj Transmisja TV

Hubert Hurkacz przed turniejem w Toronto odpadł szybko z turnieju ATP w Waszyngtonie już po pierwszym meczu, przegrywając w 2. rundzie 3:6, 7:6(4), 6:7(4) z Amerykaninem Michaelem Mmohem (nr 112). Polski tenisista zaczął to spotkanie bardzo słabo, ale potem się rozkręcił. W drugim secie obronił piłkę meczową, a w trzeciej partii odrobił straty i sam miał aż trzy szanse na przypieczętowanie zwycięstwa. Niestety nie wykorzystał ich, a potem w dramatycznym tie-breaku popełnił kosztowne błędy.

Hurkacz - Bublik STREAM ONLINE LIVE ATP Toronto Transmisja ONLINE 7.08.2023

Mecz Hubert Hurkacz - Aleksander Bublik w 1. rundzie turnieju ATP w Toronto zostanie rozegrany w poniedziałek 7 sierpnia. Początek meczu Hurkacz - Bublik po godzinie 20.30 polskiego czasu (nie wcześniej, trzeci mecz od godz. 17). Transmisja TV z meczu Hurkacz - Bublik w Toronto na Polsacie Sport. Stream online w usłudze Polsat BOX GO.

Najnowsze