Hubert Hurkacz

i

Autor: AP PHOTO Hubert Hurkacz

Hurkacz - Carreno-Busta O KTÓREJ GODZINIE dzisiaj? Kiedy gra Hurkacz III runda ATP Cincinnati. Hurkacz - Carreno-Busta KIEDY mecz Hurkacz - Carreno-Busta GODZINA

2021-08-19 9:02

Hurkacz - Carreno-Busta O KTÓREJ GODZINIE? Kiedy gra Hurkacz II runda ATP Cincinnati. Hurkacz - Carreno-Busta KIEDY mecz Hurkacz - Carreno-Busta GODZINA. Jak na razie Hubert Hurkacz radzi sobie świetnie na turnieju w Cincinnati. Reprezentant Polski po raz pierwszy w karierze zameldował się w III rundzie tej imprezy i teraz powalczy o kolejny awans. Rywalem wrocławianina będzie Hiszpan, Pablo Carreno-Busta. Mecz Hurkacz - Carreno-Busta O KTÓREJ GODZINIE? Kiedy gra Hurkacz III runda Cincinnati Hurkacz - Carreno-Busta KIEDY?

Hurkacz - Carreno-Busta O KTÓREJ GODZINIE? Hurkacz - Carreno-Busta KIEDY mecz?

Hubert Hurkacz przyzwyczaił już polskich kibiców do tego, że gdzie jak gdzie, ale na turniejach Stanach Zjednoczonych idzie mu zazwyczaj znakomicie. To właśnie za "wielką wodą" wrocławianin odnosił największe sukcesy w karierze wygrywając trzy turnieje ATP. Obecnie również walczy na amerykańskiej ziemi na imprezie w Cincinnati. Hurkacz na tym turnieju rozstawiony jest z numerem 9. i w dwóch pierwszych spotkaniach wywiązał się z roli faworyta. W I rundzie zmierzył się z Alejandro Davidoviczem Fokiną, którego pokonał w trzech setach. Nieco szybciej uporał się z Andy Murrayem. Choć spotkanie z utytułowanym Szkotem było bardzo zacięte, Hurkacz potrafił przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Tym samym po raz pierwszy w karierze awansował do III rundy tego turnieju i nadal ma szanse na coś więcej. Ale aby o tym myśleć, musi pokonać kolejnego Hiszpana, który stanie na jego drodze.

Kiedy Hurkacz gra w III rundzie ATP Cincinnati? Hurkacz - Carreno-Busta GODZINA meczu

Najbliższy rywal Hurkacza zagrał o jedno spotkanie mniej od Polaka. Wszystko przez to, że jest rozstawiony z wyższym numerem, a pierwsza ósemka miała wolny los w I rundzie. Carreno-Busta w środowym meczu rozprawił się z Dominikiem Koepferem, a samo spotkanie trwało niespełna półtorej godziny. Reprezentant Polski znów będzie musiał pokazać pełnię swoich umiejętności, aby przejść do kolejnej rundy.

Mecz Hubert Hurkacz - Pablo Carreno-Busta odbędzie się albo w czwartek 19 sierpnia. Panowie powinni pojawić się na korcie nie wcześniej niż o godzinie 19:30. Transmisja z tego spotkania na antenach Polsatu Sport. Relacja na żywo odbędzie się na portalu sport.se.pl! Zapraszamy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze