Hurkacz - Karacew O której godzinie gra Hurkacz mecz dzisiaj Miami Świetne wiadomości, wiemy KIEDY gra Hurkacz kolejny mecz

i

Autor: AP Hurkacz - Karacew O której godzinie gra Hurkacz mecz dzisiaj Miami Świetne wiadomości, wiemy KIEDY gra Hurkacz kolejny mecz

Hurkacz - Karacew O której godzinie gra Hurkacz mecz dzisiaj Miami Świetne wiadomości, wiemy KIEDY gra Hurkacz kolejny mecz

2022-03-28 4:32

Hurkacz - Karacew O której godzinie gra Hurkacz mecz dzisiaj Miami Hurkacz - Karacew KIEDY gra Hurkacz kolejny mecz Miami Hurkacz O której mecz? Hubert Hurkacz już dzisiaj zagra kolejny mecz i właśnie poznaliśmy plan gier. Dla kibiców Polka mamy dobre wiadomości - żeby obejrzeć mecz Hurkacza, nie trzeba zarywać nocy. Wrocławianin broni tytułu mistrza Miami Open i zaczął od zwycięstwa. Teraz poprzeczka zawieszona będzie jeszcze wyżej. Rywal Polaka to Asłan Karacew (nr 32). Hurkacz KIEDY gra kolejny mecz Miami Hurkacz - Karacew GODZINA O której gra Hurkacz mecz dzisiaj Miami.

Hurkacz - Karacew O której godzinie gra Hurkacz mecz dzisiaj Miami

Hubert Hurkacz czeka na kolejny mecz w Miami, a jego rywalem będzie Asłan Karacew (nr 32 ATP). Znamy już PLAN GIER, a dla kibiców mamy dobre wiadomości. Mecz Hurkacz - Karacew zacznie się ok. godziny 18.30-19.00 polskiego czasu (drugi mecz od godz. 16). „Brawo Iga Świątek! To jest Twoje miejsce! Zostań tam jak najdłużej!” – napisał na Twitterze Hubert Hurkacz, a potem wyszedł na kort i rozpoczął obronę tytułu mistrza Miami Open. Tenisista z Wrocławia ograł 7:6, 6:2 Francuza Arthura Rinderknecha (nr 58) i jest już w III rundzie. Hurkacz rok temu triumfował na Florydzie, więc broni aż 1000 punktów. – To był dla mnie wyjątkowy moment i przełomowy sukces. Mam nadzieję, że zainspirowałem ludzi w Polsce, żeby polubili tenis – wspomina tamten triumf Hubi. W II rundzie odpadł niestety Kamil Majchrzak (nr 75) po porażce 3:6, 3:6 z Hiszpanem Roberto Bautistą Agutem (nr 17).

Hurkacz - Karacew KIEDY gra Hurkacz Miami O której gra Hurkacz mecz dzisiaj

Hubert Hurkacz rok temu wygrał turnieju Miami Open i - jak sam przyznaje - był to przełomowy sukces w jego karierze. Jego kolejnym rywalem będzie Asłan Karacew (nr 32 ATP). To trzeci pojedynek Polaka z występującym bez flagi i narodowych barw Rosjaninem. Bilans rywalizacji Hurkacz - Karacew jest remisowy - 1-1. Oba pojedynki panowie rozegrali w poprzednim sezonie i najpierw górą był Karacew (5:7, 6:4, 6:2 w San Diego), a potem wygrał Hurkacz (6:1, 6:3 w Indian Wells). A tu piękna akcja Hurkacza z wczorajszego meczu.

Hurkacz - Karacew KIEDY gra Hurkacz Miami O której gra Hurkacz kolejny mecz

Hubert Hurkacz w Miami czuje się znakomicie i oby znów zaprezentował się wspaniale, bo w przypadku niepowodzenia zaliczy spory spadek w tym notowaniu. Rok temu Polak w znakomitym stylu wygrał turniej w Miami, pokonując w finale swojego włoskiego przyjaciela Jannika Sinnera. Na Florydzie spędza dużo czasu. Trenuje tam pod okiem amerykańskiego szkoleniowca Craiga Boyntona. Dlatego dobrze czuje się w specyficznych warunkach, jakie panują na gorącym półwyspie. Hurkacz rok temu po wygraniu Miami Open podkreślał, że miało to duże znaczenie. I oby również w tym sezonie Polak zagrał w tym prestiżowym turnieju wspaniale, odnosząc kolejny sukces. Asłan Karacew, kolejny rywal Hurkacza w Miami, w pierwszym meczu pokonał 7:5, 6:2 Francuza Hugo Umberta.

Hurkacz - Karacew KIEDY mecz? Miami Hurkacz O której godzinie gra kolejny mecz

Mecz Hubert Hurkacz - Asłan Karacew w III rundzie Miami Open zostanie rozegrany w poniedziałek 28 marca 2022 r.  Początek meczu Hurkacz - Karacew ok. godziny 18.30-19.00 polskiego czasu (drugi mecz od godz. 17). Transmisja TV z turnieju Miami Open mężczyzn na Polsacie Sport i innych sportowych kanałach Polsatu.

Najnowsze