Hubert Hurkacz

i

Autor: Ap Hubert Hurkacz

Hurkacz - Murray TRANSMISJA TV. Gdzie obejrzeć mecz Hurkacz - Murray? ATP Cincinnati Hurkacz - Murray STREAM LIVE ONLINE w Internecie

2021-08-18 10:22

Hurkacz - Murray TRANSMISJA TV. Gdzie obejrzeć mecz Hurkacz - Murray? ATP Cincinnati Hurkacz - Murray STREAM LIVE ONLINE w Internecie. Hubert Hurkacz - Andy Murray GDZIE OGLĄDAĆ? Przed Hubertem Hurkaczem kolejne wyzwanie w rozgrywanym w Stanach Zjednoczonych turnieju Cincinnati Masters. Polak zmierzy się z prawdziwą legendą - Andym Murrayem! Hurkacz - Murray TRANSMISJA TV STREAM ONLINE.

HURKACZ - MURRAY TRANSMISJA TV

Hubert Hurkacz rozprawił się ze swoim pierwszym rywalem podczas turnieju w Cincinnati, Alejandro Davidovichem Fokiną. Na przeszkodzie nie stanęły nawet opady deszczu, które przerwały ten pojedynek w drugim secie. Teraz natomiast przed tenisistą z Wrocławia już dużo większe wyzwanie. Zmierzy się on bowiem z prawdziwą legendą kortów - Andym Murrayem. Dla Polaka będzie to pierwszy pojedynek z tym zawodnikiem w karierze. Już jednak podczas rozgrywanego przed igrzyskami olimpijskimi Wimbledonu wrocławianin pokazał, że nie musi mieć obaw w starciach z dużo bardziej utytułowanymi rywalami i odprawił z kwitkiem Rogera Federera. Jak będzie tym razem? Czas się przekonać, a tenisowe emocje na najwyższym poziomie są po prostu gwarantowane!

HURKACZ - MURRAY STREAM ONLINE W INTERNECIE

Mecz 1/16 finału turnieju w Cincinnati Hubert Hurkacz - Andy Murray rozpocznie się w środę, 18 sierpnia o godzinie 18:15. TRANSMISJA TV NA ŻYWO z meczu Hurkacz - Murray w Polsat Sport, STREAM ONLINE w Internecie z meczu Hurkacz - Murray w usłudze Ipla.

Tomaszewski o wyborach w PZPN | Futbologia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze