Hubert Hurkacz

Autor: AP PHOTO Hubert Hurkacz

Hurkacz - Rune

Hurkacz przegrywa z Rune i traci szansę na ATP Finals! Fatalny drugi set, błyskawiczna porażka

2022-11-02 19:55

Hubert Hurkacz w kiepskim stylu pożegnał się z turniejem ATP w Paryżu. W II rundzie imprezy starł się z Holgerem Rune i tylko w pierwszym secie nawiązał walkę z utalentowanym 19-latkiem, przegrywając tę partię 5:7 po jednym przełamaniu. W drugim było już dużo gorzej, bowiem Hurkacz przegrał dwa pierwsze podania i Rune szybko wyszedł na wysokie prowadzenie. Ostatecznie Polak dał się przełamać jeszcze raz i ostatecznie poległ wygrywając tylko jednego gema. Ostatecznie Hurkacz przegrał z Rune 5:7, 1:6 i pożegnał się z turniejem ATP, a także z ATP Finals. Hurkacz - Rune RELACJA, WYNIK.

Hubert Hurkacz - Holger Rune 5:7, 1:6

Hurkacz – Rune RELACJA NA ŻYWO ATP Paryż Hubert Hurkacz – Holger Rune LIVE ONLINE

Hubert Hurkacz może niedługo pożegnać się z szansami na grę w ATP Finals. Te wciąż jednak istnieją, jednak Polak, aby wejść do czołowej ósemki tego sezonu musi wygrac turniej ATP w Paryżu. Pierwszy krok już zrobił, pokonując w dwóch setach Adriana Mannarino. Teraz na jego drodze stanie utalentowany Duńczyk, Holger Rune. Do tej pory nie mieli oni jeszcze okazji się spotkać, więc trudno przewidzieć, jak może potoczyć się to spotkanie. Rune jednak zdołał już pokazać, że potrafi zaskakiwać zawodników o ugruntowanej pozycji w rankingu ATP.