Hurkacz - Wawrinka O której godzinie gra Hurkacz United Cup KIEDY gra Hurkacze ze Szwajcarią

i

Autor: Paweł Skraba Hurkacz - Wawrinka O której godzinie gra Hurkacz United Cup KIEDY gra Hurkacze ze Szwajcarią

United Cup

Hurkacz - Wawrinka O której godzinie gra Hurkacz United Cup KIEDY gra Hurkacz ze Szwajcarią

2023-01-02 13:48

Hurkacz - Wawrinka KIEDY gra Hurkacz United Cup Hurkacz - Wawrinka O której godzinie gra Hurkacz kolejny mecz Polska - Szwajcaria. Hubert Hurkacz w pierwszym meczu reprezentacji Polski w United Cup zdobył dla naszej drużyny dwa punkty. Najpierw wygrał zacięty mecz w singlu, a potem przypieczętował nasze zwycięstwo w parze z Igą Świątek w mikście. Teraz przed Hurkacz trudne zadania - jego rywalem będzie słynny Szwajcar Stan Wawrinka, trzykrotny mistrz Szlemów. Sprawdź, o której gra Hurkacz ze Szwajcarią United Cup KIEDY gra Hurkacz.

Hubert Hurkacz kolejny mecz zagra we wtorek, a jego rywalem będzie Stan Wawrinka, były mistrz olimpijski (w deblu), trzykrotny mistrz Szlemów w singlu (Australian Open 2014), Roland Garros (2015), US Open (2016). Atuty Wawrinki to ogromne doświadczenie, mocny serwis i potężny jednoręczny bekhend, jeden z najlepszych w tourze.

Hurkacz - Wawrinka O której godzinie gra Hurkacz United Cup KIEDY gra Hurkacz

Hubert Hurkacz na otwarcie rywalizacji w United Cup pokonał (7:6, 4:6, 6:3) Aleksandra Bublika i ten wynik miał kluczowe znaczenie w meczu Polska - Kazachstan, otworzył nam drogę do pewnego zwycięstwa. Hurkacz zaczął ten mecz bardzo dobrze, ale w drugim secie poziom jego gry wyraźnie spadł. W najważniejszych momentach pokazał klasę, a potem w mikście w parze z Igą Świątek szaleli na korcie, zachwycając kibiców. Stan Wawrinka najlepsze lata ma już za sobą, a w ostatnich latach zmagał się z kontuzjami, ale widać, że teraz odbudował formę.

Hurkacz - Wawrinka KIEDY gra Hurkacz United Cup O której gra Hurkacz kolejny mecz

Mecz Hubert Hurkacz - Stan Wawrinka w ramach spotkania Polska - Szwajcaria w United Cup zostanie rozegrany we wtorek 3 stycznia 2023. Początek meczu Hurkacz - Wawrinka o godzinie 7.30 rano polskiego czasu. Transmisja TV na antenie TVP Sport.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze