Iga Świątek i Magda Linette zgarną FORTUNĘ na WOŚP! Ogromne kwoty w licytacjach tenisistek!

i

Autor: Instagram Iga Świątek i Magda Linette zgarną FORTUNĘ na WOŚP! Ogromne kwoty w licytacjach tenisistek!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Iga Świątek i Magda Linette pokazały wielkie serca! Ogromne pieniądze dla WOŚP

2023-01-29 16:07

Iga Świątek i Magda Linette wpierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i ich licytacje cieszą się imponującym zainteresowaniem. Już teraz wylicytowane kwoty robią ogromne wrażenie, a do zakończenia aukcji zostało jeszcze kilka dni. Iga Świątek zwycięzcę zaprosi na Roland Garros 2023, gdzie w trakcie osobistego spotkania wręczy mu rakietę z autografem. Magda Linette, półfinalistka Australian Open 2023, zaprasza na kolację w wyjątkowym miejscu.

Trwają licytacje Igi Świątek i Magdy Linette na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kiedy okazało się, że liderka rankingu WTA znów przyłączyła się do WOŚP, różnej maści oszołomy podniosły raban. I pewnie ich kretyńskie ataki też wpłynęły na popularność licytacji naszej wspaniałej mistrzyni Roland Garros i US Open (brawo zuchy!). Już teraz, dwa dni przed końcem aukcji (1 lutego), wylicytowana kwota to aż ponad 260 tysięcy złotych! Fani Igi Świątek walczą o zaproszenie na Roland Garros 2023, osobiste spotkanie z tenisistką i rakietę, którą Iga wygrała Roland Garros i US Open w 2022 r. TUTAJ LINK DO LICYTACJI IGI ŚWIATEK.

Dużą popularnością cieszy się też licytacja Magdy Linette. Półfinalistka Australian Open zwycięzcę zaprosi na kolację w specjalne miejsce. „Dziękuję wszystkim licytującym, a Tobie zwycięzco/zwyciężczyni dziękuję podwójnie! Już nie mogę się doczekać, aż się poznamy. Moc anegdot z tenisowego świata gwarantowana. Do zobaczenia!" - zachęca Magda. Już teraz, 4 dni przed końcem licytacji (3 lutego), najwyższa oferta to 51 500 złotych! "Nie oczekiwałam aż takiego zainteresowania na spotkanie - dziękuję! Licytacja nadal trwa, link do niej znajdziecie w bio, a wszystkich którzy nie mogą przystąpić do licytacji, zachęcam do wspierania wirtualnych puszek oraz wolontariuszy na ulicach!" - napisała do kibiców Magda. TUTAJ LINK DO LICYTACJI MAGDY LINETTE.

Super Tenis po półfinale Magdy Linette
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze