Iga Świątek

i

Autor: AP PHOTO/JOHN MINCHILLO Iga Świątek

Zaskakujące słowa

Iga Świątek jednym zdaniem zaskoczyła fanów! Wypaliła wprost: „łatwo jest mnie nie kochać”

2022-09-01 12:26

Iga Świątek dobrze rozpoczęła rywalizację w tegorocznym US Open. W pierwszej rundzie bez większych problemów odprawiła Jasminę Paolini (56 WTA) i może szykować się do kolejnych starć. Liderka światowego rankingu w rozmowie z dziennikarzem Eurosportu zaskoczyła jednak fanów wypowiedzią na swój temat.

Fani Igi Świątek mają nadzieję, że po serii słabszych występów na kilku turniejach tenisowych, polska tenisistka zajdzie daleko w US Open. Liderka światowego rankingu bardzo dobrze rozpoczęła rywalizację w najważniejszym turnieju na kontynencie amerykańskim – niewiele ponad godzinę zajęło jej odprawienie Jasminy Paolini 6:3, 6:0. Teraz 21-latka zmierzy się ze Sloane Stephens, którą niedawno pokonała na turnieju w Cincinnati. Po meczu z Włoszką Iga Świątek została zapytana o wsparcie fanów, a jej odpowiedź mogła bardzo zaskoczyć!

Serena Williams znowu to zrobiła! Niespodzianka w II rundzie US Open, kontynuuje ostatni taniec

Iga Świątek po wygranej w I rundzie US Open

Iga Świątek wypaliła przed kamerami: wystarczy zapytać mój sztab

Iga Świątek już nie raz pokazywała, że nie stara się na siłę być w centrum uwagi. Polka nie może jednak uniknąć zainteresowania w momencie, gdy jest liderką światowego rankingu tenisistek. Kolejne występy przed kamerami dają jej coraz więcej pewności siebie, ale widać, że wciąż stara się zachować swoją naturalność. A to podoba się publiczności, która docenia nie tylko grę, ale i ogólną postawę 21-latki.

Iga Świątek nie może ukryć podziwu. To z nią zrobili Amerykanie, coś takiego pamięta się do końca życia

Po wygranej z Paolini jeden z dziennikarzy Eurosportu zadał Świątek zdaje się niewinne pytanie. Jej odpowiedź była jednak bardzo zaskakująca! – Jak się ciebie pozna i spędzi z tobą nawet kilka sekund, to trudno się w tobie nie zakochać. Masz świetnych kibiców. Co oznacza dla ciebie gra przed taką publicznością? – zapytał dziennikarz. Świątek odparła, że… kochanie jej, nie jest takie łatwe! – Uwierz mi, że naprawdę łatwo jest mnie nie kochać. Wystarczy, że spytasz mój sztab, kiedy daję się im we znaki – stwierdziła Polka i dodała oczywiście, że wsparcie fanów wiele dla niej znaczy – Cieszę się, czując tak duże wsparcie. Widzę tu polskie flagi i to zawsze mnie dodatkowo inspiruje i motywuje – odpowiedziała.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze