KIEDY gra Iga Świątek Rzym II runda DRABINKA WTA Rzym Iga Świątek Z KIM gra 2 runda

2021-05-11 21:27 Michał Chojecki
Iga Świątek KIEDY gra II runda WTA Rzym DRABINKA Z KIM gra Iga Świątek DRABINKA WTA Rzym 2 runda
Autor: AP Iga Świątek KIEDY gra II runda WTA Rzym DRABINKA Z KIM gra Iga Świątek DRABINKA WTA Rzym 2 runda

Iga Świątek KIEDY gra w II rundzie WTA Rzym DRABINKA Z KIM Iga Świątek kolejny mecz 2 runda WTA Rzym O KTÓREJ GODZINIE gra Iga Świątek II runda DRABINKA WTA Rzym. Iga Świątek czeka już na mecz w II rundzie turnieju WTA w Rzymie. Znamy już plan gier na środę 12 maja i wiemy, z kim, kiedy i o której godzinie gra Iga Świątek. Polka tenisistka zmierzy się z Amerykanką Madison Keys (nr 23 WTA). To będzie pierwszy pojedynek Polki z tą tenisistką. Przed Igą Świątek starcie z mocną, silna fizycznie i wymagającą rywalką. KIEDY gra Iga Świątek w II rundzie WTA Rzym Poniżej informacje O KTÓREJ GODZINIE gra Iga Świątek 2 runda Rzym.

KIEDY gra Iga Świątek DRABINKA WTA Rzym Z KIM gra Iga Świątek II runda

Iga Świątek jest już w II rundzie turnieju WTA w Rzymie po dziwnym meczu z Alison Riske. Polka pokonała niedawno Amerykankę 6:1, 6:1 w turnieju w Madrycie i teraz też była faworytką. Zaczęła jednak bardzo słabo. Świątek przegrywała już 1:4 i była coraz bardziej zdenerwowana po kolejnych niewymuszonych błędach. W końcu jednak złapała rytm gry. Odrobiła straty, a potem wyszła na prowadzenie 5:4. Przy piłce setowej Amerykance odnowiła się kontuzja stopy. Chwilę później poddała mecz. Z kim gra Iga Świątek w II rundzie WTA Rzym? I kiedy gra Iga Świątek w 2. rundzie w Rzymie? Na rywalkę w II rundzie Iga Świątek musiała poczekać. Będzie nią Amerykanka Madison Keys (nr 23). Mecz Świątek - Keys zostanie rozegrany w środę 12 maja ok. godziny 15-15.30 (czwarty mecz od godz. 10). Poniżej DRABINKA WTA Rzym.

Iga Świątek O KTÓREJ GODZINIE gra II runda WTA Rzym DRABINKA Iga Świątek KIEDY gra

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze