Iga Świątek KIEDY gra w Rzymie DRABINKA Z KIM gra Iga Świątek DRABINKA WTA Rzym 2021

2021-05-08 15:07 Michał Chojecki
Iga Świątek KIEDY gra w Rzymie DRABINKA Z KIM gra Iga Świątek DRABINKA WTA Rzym 2021
Autor: AP Iga Świątek KIEDY gra w Rzymie DRABINKA Z KIM gra Iga Świątek DRABINKA WTA Rzym 2021

Iga Świątek O KTÓREJ GODZINIE gra WTA Rzym DRABINKA KIEDY gra Iga Świątek w Rzymie DRABINKA WTA Rzym Z KIM gra Iga Świątek. Po emocjach w Madrycie czas na turniej w Rzymie. Iga Świątek po krótkiej przerwie wraca do rywalizacji. Powalczy w rozgrywanym na Foro Italico turnieju WTA w Rzymie, gdzie warunki są specyficznie. W Rzymie zagra też Magda Linette, która wskoczyła do głównej drabinki. Za nami losowanie. Jest już drabinka WTA Rzym 2021 i znamy pierwszą rywalkę Igi Świątek. Z KIM i KIEDY gra Iga Świątek w Rzymie? Jaka jest DRABINKA WTA Rzym 2021 TERMINARZ? KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE gra Iga Świątek w Rzymie?

Iga Świątek KIEDY mecz WTA Rzym? O KTÓREJ GODZINIE gra Iga Świątek Rzym

Iga Świątek jest już w Rzymie, gdzie przygotowuje się do turnieju WTA. W stolicy Włoch zagrają niemal wszystkie największe gwiazdy. To dla wielu tenisistek ostatnie przetarcie i próba generalna przed paryskim French Open, gdzie Polka będzie bronić tytuły. Iga Świątek przed turniejem w Rzymie grała w Madrycie. Doszła tam do III rundy, w której przegrała po dobrej grze 5:7, 4:6 z Ashleigh Barty, australijską rywalką rankingu WTA. Następnego dnia odpadła też w deblu (w parze z Bethanie Mattek-Sands), po czym szybko przeniosła się do Rzymu. Warunki na Foro Italico są specyficzne. Korty tutaj są bardzo wolne, nawet jak na mączkę. Dla porównania w Madrycie gra toczy się zawsze dużo szybciej. Dlatego np. Agnieszka Radwańska, która nie lubiła grać na kortach ziemnych, z występów w Rzymie po prostu często rezygnowała, bo na tak wolnej nawierzchni, jaka jest w na Foro Italico, po prostu radziła sobie wyjątkowo kiepsko. Za nami losowanie WTA Rzym 2021. Poznaliśmy pierwszą rywalkę Igi Świątek w Rzymie. Z kim gra Iga Świątek w I rundzie turnieju WTA Rzym 2021? I kiedy gra Iga Świątek w Rzymie? Poniżej DRABINKA WTA Rzym 2021.

KIEDY gra Iga Świątek DRABINKA WTA Rzym 2021 O KTÓREJ gra Iga Świątek

Iga Świątek w I rundzie turnieju WTA w Rzymie zagra z Amerykanką Alison Riske (nr 27). Polka zmierzy się zatem z tą sama tenisistką, z którą zagrała w I rundzie turnieju WTA w Madrycie. Iga Świątek pokonała wtedy Alison Riske 6:1, 6:1 po bardzo jednostronnym pojedynku. Mecz Świątek - Riske w poniedziałek 10 maja ok. godziny 13.30-14.00 (trzeci mecz od godz. 10)

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze