Iga Świątek na okładce Mujer hoy

i

Autor: Mujer hoy Iga Świątek na okładce "Mujer hoy"

Iga Świątek na okładce hiszpańskiego magazynu! Zaskakujące ZDJĘCIE polskiej gwiazdy!

2022-04-29 17:54

Iga Świątek wypoczywa i leczy drobne urazy, przygotowując się do kolejnego występu (Rzym, 9 maja). Polka miała powalczyć o piąte z rzędu turniejowe zwycięstwo w Madrycie, ale po przylocie do stolicy Hiszpanii postanowiła jednak wraz z członkami jej zespołu wycofać się z rywalizacji i poświęcić najbliższe dni na regenerację. O decyzji Igi Świątek nie wiedzieli wydawcy prestiżowego hiszpańskiego magazynu dla kobiet "Mujer hoy", który - zapewne w związku ze startem turnieju w Madrycie - postanowił poświęcić nowej królowej tenisa okładkę i główny materiał w najnowszym wydaniu. Iga Świątek prezentuje się znakomicie w ciekawej stylizacji.

Iga Świątek zrobiła sobie przerwę w startach i wycofała się z turnieju WTA w Madrycie. Rywalizacja w stolicy Hiszpanii toczy się bez polskiej liderki rankingu, która postanowiła odpocząć po maratonie meczów i wyleczyć niegroźne kontuzje - Nie dzieje się żaden dramat, wszystko jest OK - uspokajała kibiców Iga Świątek, wyjaśniając powody swojej decyzji. - Myślę, że to najmądrzejsza decyzja na przyszłość. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy nie miałem zbyt wiele czasu na fizyczną regenerację. Po przemyśleniu wszystkiego uznaliśmy, że jest to dla mnie najlepszy czas na odpoczynek i przygotowanie się do Rzymu i Rolanda Garrosa. Czuję dyskomfort w niektórych partiach ciała, ale to nic poważnego i myślę, że bez problemu uda nam się to naprawić - dodała Polka. Wygląda na to, że wydawcy prestiżowego hiszpańskiego magazynu "Mujer hoy", przygotowując najnowszy numer, nie znali jeszcze decyzji Igi Świątek o rezygnacji z gry w Madrycie. Polska gwiazda trafiła na pierwszą stronę. I prezentuje się wspaniale! Zdjęcie i fragmenty wywiadu z Igą Świątek pod galerią fotografii z niezwykłego spotkania liderki rankingu z Agnieszką Radwańską, byłą wiceliderką.

Wydało się, co rywalki Igi Świątek myślą o Polce! Wygarnęły całą prawdę, niczego nie ukrywały!

Iga Świątek na okładce hiszpańskiego magazynu

"Mujer hoy" to tygodnik z wywiadami ze słynnymi kobietami, materiałami o najnowszych trendach w modzie, czy informacjami na temat zdrowia, psychologii i stylu życia. W najnowszym wydaniu zaprezentowano sylwetkę Igi Świątek, nowej liderki rankingu. - To było coś, o czym wcześniej nawet nie myślałam. Zawsze starałam się postrzegać swoją pozycję w rankingu jako wynik mojej codziennej pracy, a nie jako cel i wciąż patrzę na to w ten sam sposób - to fragment wywiadu z Igą Świątek, która dzieli się wrażeniami po awansie na fotel liderki rankingu WTA. Opowiada też o tym, że zawsze podziwiała Hiszpana Rafaela Nadala i jego etykę pracy, traktując go jako wspaniały wzór do naśladowania. Poniżej okładka "Mujer hoy" z Igą Świątek. Zdjęcie nie pochodzi jednak z nowej sesji dla hiszpańskiego magazynu, który wykorzystał piękne fotografie zrobione tenisistce z Raszyna jakiś czas temu przez polską artystkę Katarzynę Milewską.

Iga Świątek zdradziła, dlaczego trener Tomasz Wiktorowski nie był z nią w Stuttgarcie! Chodzi o jej ojca Tomasza Świątka!

Sonda
Czy Iga Świątek to najlepsza polska tenisistka w historii?
Jan Tomaszewski radzi Idze Świątek: Nie możesz dać się zajechać
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze