Iga Świątek i Serena Williams

i

Autor: Twitter Iga Świątek i Serena Williams

Co za spotkanie!

Iga Świątek spotkała Serenę Williams i wyrzuciła to z siebie! Te słowa nie przejdą bez echa!

2022-08-28 23:26

Iga Świątek i Serena Williams na jednym zdjęciu! Szerokie uśmiechy i piękne słowa. Polska liderka rankingu WTA niedawno zapytana na konferencji prasowej, czy rozmawiała już z Sereną Williams, odpowiedziała, że próbowała, ale nic z tego nie wyszło. - To naprawdę trudne, bo jestem dość nieśmiała - tłumaczyła. Wygląda na to, że Iga Świątek w końcu się odważyła. Tenisistka z Raszyna właśnie podzieliła się z kibicami zdjęciem z amerykańską legendą. Dodała do niego wymowny komentarz. Te słowa Igi Świątek nie przejdą bez echa!

Iga Świątek już we wtorek rozpocznie walkę w US Open. W I rundzie nowojorskiego Szlema Polka zagra z Włoszką Jasmine Paolini. W US Open powalczy też Serena Williams, która tym występem pożegna się z kibicami i zakończy karierę. Iga Świątek już od jakiegoś czasu mówiła o tym, że żałuje, iż nie miała okazji zagrać ze słynną Amerykanką. Do tej pory nie udało jej się nawet z nią porozmawiać. - Kłopot polega na tym, że mam nawet problem z tym, żeby złapać z Sereną kontakt wzrokowy. Chciałam powiedzieć "cześć" już kilka razy. Jednak to naprawdę trudne, bo zawsze wokół niej jest tak dużo ludzi, a ja jestem dość nieśmiała - zdradziła Iga Świątek w Cincinnati, kiedy dziennikarze zapytali ją, czy rozmawiała już z Amerykanką.

Iga Świątek odpowiedziała na zaczepkę Kamila Stocha! Zdecydowana reakcja, nie mogła tego tak zostawić!

Iga Świątek darzy Serenę Williams ogromnym szacunkiem. - Kiedy patrzę na nią, nagle zapominam, że jestem tutaj jako liderka rankingu. Widzę Serenę i myślę sobie: "WOW, Serena!". Czuję się wtedy jak mała dziewczynka w przedszkolu. Więc jest naprawdę ciężko. Nigdy z nią nie rozmawiałam, na razie próbuje tylko powiedzieć "cześć" - dodała z uśmiechem Iga Świątek, która wreszcie w Nowym Jorku, tuż przed US Open, spotkała się z Sereną Williams. Co się wydarzyło? O tym pod wideo.

John McEnroe szczerze o problemach Igi Świątek. Padły słowa o presji, Polka jest na celowniku [WYWIAD TYLKO U NAS]

Alex Corretja o Idze Świątek

Iga Świątek i Serena Williams. To ZDJĘCIE zachwyciło kibiców

Iga Świątek i Serena Williams przygotowują się do występu w US Open, a Polka wreszcie skorzystała z okazji i spotkała się z Amerykanką. Liderka i była liderka rankingu WTA zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie. Iga Świątek podzieliła się nim z kibicami, dodając do niego piękny komentarz skierowany do Williams. "Zatem to najlepszy moment mojego dnia! Gratulacje za Twoją niesamowitą podróż i legendarną karierę Sereno Williams. Wielki szacunek za wszystko co, zrobiłaś dla naszego sportu" - napisała Iga Świątek.

Iga Świątek na grafice promującej US Open. Jeden szczegół rozwścieczył kibiców

Listen to "MUNDIAL W KATARZE. Oceniamy grupy. NIESPODZIANKI. FAWORYT. [Super SPORT]" on Spreaker.
Najnowsze