Iga Świątek w objęciach wielkiej gwiazdy! ZDJĘCIE zaskoczyło fanów!

i

Autor: Instagram Iga Świątek w objęciach wielkiej gwiazdy! ZDJĘCIE zaskoczyło fanów!

Fani zachwyceni

Iga Świątek w objęciach wielkiej gwiazdy! ZDJĘCIE zaskoczyło fanów!

2023-09-08 0:28

Iga Świątek tym razem Nowego Jorku nie podbiła, ale przynajmniej ma więcej czasu na odpoczynek. Po przykrej porażce w US Open polska gwiazda wróciła już do domu, a tak przynajmniej można wnioskować po jej nowym wpisie na Instagramie. "Wspomnienia z NY" - napisała Iga Świątek, dodając wymowny hashtag "jetlagged" czyli zmęczona po dalekiej podróży. Mistrzyni Roland Garros podzieliła się z kibicami kilkoma zdjęciami z Nowego Jorku, a jedno z nich wywołało szczególną euforię. Iga Świątek przytula się na nim z Sealem, słynnym piosenkarzem, którego tenisistka jest fanką.

Iga Świątek po porażce 6:3, 3:6, 1:6 z Jeleną Ostapenko w 4. rundze US Open, podkreślała, że bardzo potrzebuje odpoczynku i spokojnych treningów. Czy Polka zagra za ponad tydzień w Guadalajarze? Iga jest wciąż zgłoszona do tego turnieju, który ma zacząć się w Meksyku 17 września, ale możliwe, że się z niego wycofa. "Jetlagged" (Zmęczona po podróży samolotem) - napisała tenisistka w najnowszym poście na Instagramie, w którym podzieliła się z kibicami zdjęciami z Nowego Jorku. "To dzień czy noc? Nie wiem" - dodała w kolejnym hashtagu.

Gorzkie słowa Igi Świątek po porażce w US Open! Tego się nie spodziewała!

Polska liderka rankingu, która prowadzenie straci tuż po US Open, opublikowała kilka zdjęć, a na jednym z nich przytula się do Seala, słynnego piosenkarza. To zdjęcie Igi Świątek wywołało euforię wśród kibiców. "Iga i Seal? Wspaniale!", "Uściski z Sealem? Zazdroszczę!", "Nie wiem kto jest bardziej szczęśliwy na zdj - Ty czy Seal?" - komentują zachwyceni.

Iga Świątek odda pozycję w rankingu WTA po 75 tygodniach prowadzenia. Zdetronizuje ją Aryna Sabalenka. "Przez ostatnie 1,5 roku miałam szansę obserwować i doświadczać na własnej skórze, jak dużo mówi się i pisze o “bronieniu”, “obronie”: tytułów, pozycji w rankingu, punktów" - skomentowała zamknięty etap kariery Iga Świątek. "Sama łapałam się na tym, że czasami zaczynam w ten sposób myśleć. Już nie muszę “bronić” - i to dobry moment, żeby o tym wspomnieć. Sport to cykl zmian, jak w życiu, w którym można po prostu wygrać albo przegrać - i tyle, to takie proste. Zaczyna się sezon lub kolejny turniej, a wtedy zaczyna się też czas na… ZDOBYWANIE, nie obronę czegokolwiek. Czysta karta" - dodała Iga Świątek.

QUIZ: Ile wiesz o Idze Świątek?

Pytanie 1 z 25
Ile lat skończyła w maju 2023 roku Iga Świątek?
Listen on Spreaker.
Najnowsze