Iga Świątek wykorzystana przez podłą rosyjską propagandę

i

Autor: SILAS STEIN/DPA VIA AP Iga Świątek wykorzystana przez podłą rosyjską propagandę

Iga Świątek wykorzystana przez podłą rosyjską propagandę. Skandal, na co się zdecydowali! Obrzydliwe i wstrętne

2022-05-18 7:33

Przez lata wiele tenisistek marzyło, by zostać światowym numerem 1, ale ich plany krzyżowały czołowe zawodniczki. W dzisiejszych czasach dominatorką jest Iga Świątek, który po odejściu Ashleigh Barty miażdży wszystkie rywalki. Niestety, jej popularność jest wykorzystywana - nie zawsze w dobrych celach. Rosyjska propaganda postanowiła paskudnie zmanipulować jej wypowiedzi o wojnie.

Iga Świątek miażdży konkurencję na tenisowych kortach na całym świecie. Najlepsza tenisistka globu ma za sobą 28 spotkań bez porażki i zapewniła sobie tytuł numeru 1 rankingu WTA na kolejne tygodnie. "Maszyna z Raszyna" triumfowała ostatnio w turnieju WTA Rzym. Świątek gładko rozprawiła się z kolejną rywalką, triumfując w piątym turnieju z rzędu. To zapowiada ciekawą walkę na Roland Garros. Czy młoda tenisistka zgarnie kolejny wielkoszlemowy tytuł? To pytanie zadaje sobie wielu kibiców tej dyscypliny. Niestety, popularność naszej zawodniczki jest też wykorzystywana przez niektórych w niecnych celach...

Tak rosyjska propaganda wykorzystuje Igę Świątek. Podłość!

Rosja nie korzysta ze słowa wojna w kontekście najazdu na terytorium Ukrainy. Po triumfie w turnieju WTA Rzym Polka mówiła wiele o wojnie i swoim wsparciu dla wschodniego sąsiada. Świątek przyznała, że pora na konkretne działania. Te słowa zostały pominięte przez większość portali.

NIE PRZEGAP! Kiedy wydało się, ile Iga Świątek zarobiła w całej karierze, chłodziliśmy się lodem! ZAROBKI Igi Świątek to kosmos!

Ku zaskoczeniu, jak informuje portal SportoweFakty.wp.pl, jedna z redakcji poinformowała, czemu Polka nosi niebiesko-żółtą wstążkę podczas meczów. Z tekstu Sport.ru dowiadujemy się, że Świątek dziwi się o braku wsparcia dla Ukrainy ze strony innych zawodników. - Operacja specjalna trwa, ludzie nadal cierpią - próbowano manipulować wypowiedzią Polki, która używała słów o wojnie, a nie propagandowych określeń Rosji.

Zobacz także: Tak Iga Świątek świętowała w Rzymie! Hamulce już wtedy puściły, te ZDJĘCIA rozbawiły kibiców!

Tak Iga Świątek świętowała w Rzymie! Zobacz zdjęcia w galerii poniżej.

Pomijano też kolejne słowa o tym, że Polka planuje pomagać Ukrainie w konkretny sposób. To obrzydliwe, w jaki sposób jej słowa wykorzystywane są do siania podłej propagandy... Większość redakcji z Rosji cytowała słowa Świątek, ale bez zdań o niebiesko-żółtej wstążce.

Sonda
Czy Iga Świątek przejdzie do historii światowego tenisa?
Tim Henman o Idze Świątek
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze