Iga Świątek

i

Autor: AP PHOTO Iga Świątek

Iga Świątek zadecydowała, że to koniec. Nie musiała się długo zastanawiać, jej nagranie wywołało poruszenie

2022-07-14 8:53

Każdy, kto choć raz uprawiał regularnie sport doskonale wie, że zbyt długa przerwa nie wniesie niczego dobrego. Sportowcy nawet na wakacjach potrafią dbać o kondycję i formę, a ich odpoczynek od treningu nie może trwać zbyt długo. Doskonale wie to Iga Świątek, która mogła pozwolić sobie na chwilę wolnego. Ale teraz postanowiła, że laba się skończyła i czas wrócić do ciężkiej pracy.

Tenisiści po Wimbledonie mogą choć na chwilę odsapnąć przed kolejną częścią sezonu. Kalendarz turniejowy jest bardzo napięty i jeśli któryś zawodnik chciał zrobić sobie wolne w minionych miesiącach, wiązało się to z koniecznością rezygnacji z jakiejś imprezy. Teraz tenisiści powoli będą przenosić się na korty z twardą nawierzchnią i rozpoczną przygotowania do US Open.

Ta wypowiedź o Świątek rozejdzie się głośnym echem. Były zawodnik mówi to wprost!

Iga Świątek skończyła wypoczynek. Pojawiło się wymowne nagranie

Podczas ostatniego tegorocznego turnieju wielkoszlemowego wielu kibiców znów będzie liczyło na sukces Igi Świątek. Liderka rankingu WTA ma za sobą wybitnie udane miesiące. Sześć wygranych turniejów z rzędu w tym wielkoszlemowy Roland Garros oraz rekordowa seria zwycięstw w XXI wieku, której licznik zatrzymał się na liczbie 37.

Takich informacji o Idze Świątek się nie spodziewaliście. Trudno było to przewidzieć, liczby nie kłamią

Świątek swój pierwszy mecz od połowy lutego przegrała dopiero na początku lipca. Podczas Wimbledonu musiała uznać wyższość Alize Cornet. Polka została pokonana przez Francuzkę w III rundzie turnieju. Po odpadnięciu z imprezy Świątek postanowiła zrobić sobie chwilę wolnego od występów oraz od treningów.

NIE PRZEGAP: Przydadzą się nie tylko na meczach wyjazdowych. Lista rzeczy niezbędnych w podroży

Świątek wróciła do treningów. Fani zachwyceni

Ale nic nie trwa wiecznie i kiedyś reprezentantka Polski musiała wrócić do treningów. Na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiło się wymowne wideo. Widać na nim, jak Iga Świątek w pocie czoła ćwiczy na siłowni. Podnosi ciężary, pracuje nad mięśniami pleców oraz ma zajęcia z gumami. - Wracamy do roboty - napisała tenisistka.

QUIZ. Ile wiesz o Idze Świątek?

Pytanie 1 z 11
Gdzie urodziła się Iga Świątek?

Fani, którzy wpadli na nagranie na Instagramie chętnie komentowali post mistrzyni. - Nadal na sam widok pot z nosa wyciera. Ogień! - napisał jeden z użytkowników. - Królowa - czytamy w innym z komentarzy. Post został polubiony przez blisko czterdzieści tysięcy użytkowników. Wielu z nich na pewno nie może doczekać się powrotu Świątek na kort.

Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Kulisy Prime Show MMA 2. Byliśmy w oktagonie pełnym krwi!
Najnowsze