Tenis, Iga Świątek, Rafael Nadal

i

Autor: Twitter/iga_swiatek Iga Świątek ze swoim tenisowym idolem Rafaelem Nadalem

Iga Świątek zrobiła sobie zdjęcie z idolem. U Rafaela Nadala najbardziej zachwyciło ją… udo

2021-05-17 16:15

Polska nastolatka Iga Świątek i jej tenisowy idol Rafael Nadal idą jak burza na kortach ziemnych. Jesienią 2020 r. świętowali triumf na paryskich kortach Rolanda Garrosa w wielkoszlemowym French Open. W minionym tygodniu ponownie oboje okazali się najlepsi, tym razem na rzymskim Foro Italico, w turniejach serii ATP/WTA 1000. Iga w czasie imprezy podpatrywała Hiszpana, kiedy tylko miała na to czas, a w pewnym momencie udało się jej nawet spotkać z legendarnym tenisistą.

Kiedy w październiku 2020 roku Iga Świątek i Rafael Nadal wygrali French Open, to nawet wtedy Polce nie udało się spełnić wielkiego marzenia i porozmawiać ze słynnym Hiszpanem, którego od dziecka podziwia. Do pierwszej pogawędki doszło dopiero parę dni po triumfie w Paryżu. 13-krotny mistrz Roland Garros i polska nastolatka rozmawiali wówczas online na wideoczacie zorganizowanym przez polską stocznie produkującą luksusowe jachty. Tak się składa, że jej klientem jest Hiszpan. „O mój Boże! Właśnie spotkałam Rafaela Nadala online! Marzenie się spełniło!" – ekscytowała się wtedy Iga Świątek.

Trener przegrał zakład z Igą Świątek! Musi wydepilować klatę i plecy

Mocarne nogi Nadala

W Rzymie też doszło do spotkania obojga, chociaż bardziej przygodnego i krótkiego. Iga zetknęła się z Rafą w siłowni. Nadal znany jest z niesamowitej tężyzny fizycznej, a szczególnie z mocarnych nóg. Nic dziwnego, że i na ten szczegół zwróciła uwagę najlepsza polska tenisistka, gdy robiła sobie wspólną fotografię z idolem.

Oto Rafa i jego udo

„Oto ja, Rafa i jego udo... A poważnie, dziękuję za życzliwość, klasę i czas poświęcony przed meczem na zrobienie sobie tego zdjęcia” – napisała Iga Świątek na Twitterze, komentując sympatyczne spotkanie.

Legenda tenisa SROGO o szansach Świątek na Wimbledonie. Pojawiły się poważne wątpliwości

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze