Indian Wells PREMIE Wiemy ile zarobiła Iga Świątek za finał Indian Wells! Jakie są premie w WTA Indian Wells 2022  nagrody pieniężne

i

Autor: AP Indian Wells PREMIE Wiemy ile zarobiła Iga Świątek za finał Indian Wells! Jakie są premie w WTA Indian Wells 2022 nagrody pieniężne

Ile zarobiła Iga Świątek za finał Indian Wells PREMIE Jakie są nagrody pieniężne w Indian Wells 2022

2022-03-18 14:26

Ile zarobiła Iga Świątek za finał Indian Wells PREMIE nagrody pieniężne: Jakie są premie w Indian Wells 2022? Iga Świątek jest już w finale turnieju WTA w Indian Wells po zwycięstwie 7:6, 6:4 nad Simoną Halep. Polka wygrała dziesiąty mecz z rzędu i zarobiła w Kalifornii ogromne pieniądze! W tenisowym raju - jak nazywany jest piękny kompleks na pustyni w Indian Wells - rywalizacja toczy się o bardzo duże premie. Jakie są nagrody pieniężne w turnieju WTA Indian Wells? Ile zarobiła już Iga Świątek za awans do finału? Sprawdź zarobki w WTA Indian Wells 2022.

Ile zarobiła Iga Świątek Indian Wells PREMIE nagrody pieniądze 2022

Iga Świątek zagra w finale Indian Wells! Niespełna 21-letnia Polka w dramatycznym półfinale pokonała Rumunkę Simonę Halep 7:6, 6:4. Zacięty mecz stał na bardzo wysokim poziomie, a wspaniała Polka znów pokazała, że jest w fenomenalnej formie. W końcówce pierwszego seta obroniła dwie piłki setowe. Na początku drugiego wywróciła się groźnie na kort i wpadła w siatkę, ale to też nie wybiło jej z uderzenia! Odrobiła straty i ograła Halep. - Dla mnie ten mecz będzie prawdziwym testem, tego, jak zmienił się ostatnio mój tenis - mówiła Świątek przed meczem z Halep. Sprawdzian zdała celująco! Na kortach w Indian Wells rywalizacja toczy się o duże pieniądze. Polka za awans do finału zarobiła ponad 646 tys. dolarów. A jeżeli w niedzielny finale pokona Marię Sakkari, jej premia wzrośnie do 1,23 mln dolarów!

Indian Wells PREMIE Ile zarobiła Iga Świątek za awans do finału?

Iga Świątek za awans do finału Indian Wells zarobiła zatem już duże pieniądze. Stawką finału Świątek - Sakkari będzie nie tylko ponad 1,2 mln dolarów premii, ale również pozycja nr 2 w rankingu WTA. Jeżeli Polka pokona Greczynkę, wyrówna najlepsze osiągnięcie Agnieszki Radwańskiej. Iga Świątek jest też drugą po Radwańskiej Polką, która zagra w finale Indian Wells. Krakowianka o tytuł w Kalifornii zagrała w 2015 r. Przegrała wtedy z Włoszką Flavią Pennettą 2:6, 1:6 (grała z kontuzją).

Indian Wells PREMIE 2022 nagrody

  • I runda – 18,2 tys. dol.
  • II runda – 30,2 tys. dol.
  • III runda – 54,4 tys. dol.
  • IV runda – 94,4 tys.dol.
  • 1/4 finału – 179,9 tys. dol.
  • 1/2 finału – 344 tys. dol.
  • finał - 646,1 tys. dol.
  • zwycięstwo - 1,23 mln dol.
Iga Świątek; Mój tata zaszczepił mi patriotyzm
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany