Kiedy gra Hurkacz Monte Carlo Z KIM i O której gra Hurkacz kolejny mecz? Polak dzisiaj pozna rywala w 3. rundzie 12.04.2023

i

Autor: Paweł Jaskółka Kiedy gra Hurkacz Monte Carlo Z KIM i O której gra Hurkacz kolejny mecz? Polak dzisiaj pozna rywala w 3. rundzie 12.04.2023

ATP Monte Carlo

Kiedy gra Hurkacz Monte Carlo O której gra Hurkacz kolejny mecz? Polak poznał rywala w 3. rundzie

2023-04-12 10:02

O której gra Hurkacz Monte Carlo DRABINKA Kiedy gra Hurkacz kolejny mecz Monte Carlo 2023. Hubert Hurkacz po kolejnym długim meczu i zwycięstwie 6:3, 6:7, 7:5 nad Jackiem Draperem jest już w 3. rundzie turnieju ATP w Monte Carlo. Rok temu wrocławianin doszedł tam do ćwierćfinału. Czy powtórzy ten sukces w tej edycji prestiżowego turnieju rangi ATP Masters 1000? Hurkacz ma teraz dzień odpoczynku. Kolejny mecz w Monte Carlo rozegra jutro. Własnie poznał następnego rywala. Sprawdź, z kim gra Hurkacz Monte Carlo 2023.

Hubert Hurkacz jest już w 3. rundzie turnieju ATP w Monte Carlo po zwycięstwie 6:3, 6:7, 7:5 nad Brytyjczykiem Jackiem Draperem. To był kolejny dramatyczny bój Polaka, kóry zaczął występ w tym prestiżowym turnieju od dramatycznego boju z Serbem Laslo Djerem (6:7, 7:6, 7:6), w którym obronił piłkę meczową.

O której gra Hurkacz 3. runda Monte Carlo Kiedy gra Hurkacz kolejny mecz?

Hubert Hurkacz kolejny mecz w 3. rundzie turnieju w Monte Carlo rozegra dopiero w czwartek 13 kwietnia. Z kim zagra Hurkacz? Rywala Polak poznał w środę i będzie nim jego włoski przyjaciel Jannik Sinner (Włochy, nr 8). Hurkacz w tym sezonie rozgrywa mnóstwo tie-breaków, tocząc zacięte i dramatyczne boje. W Monte Carlo zanotował pierwsze w 2023 r. zwycięstwa na mączce. Kilka dni wcześniej w Estoril odpadł już po pierwszym meczu. Korty ziemne nie są ulubioną nawierzchnią wrocławianina

KIEDY gra Hurkacz Monte Carlo O której godzinie gra Hurkacz kolejny mecz?

Hubert Hurkacz w meczu z Jackiem Draperem pokazał nie tylko dobry tenis, ale również szlachetną postawę. Pod koniec drugiego seta po wygrywającym serwisie Polaka rywal zaczął domagać się wywołania netu i chyba miał rację. Aparatura elektroniczna, z które korzysta arbiter, nie wywołała jednak neta, a sędzia też przyznał punkt Hurkaczowi. Wtedy Hubert poprosił arbitra o powtórzenie wymiany, rezygnując z przyznanego mu punktu. To był tie-break, Hubi przegrał tę kluczową wymianę, a po chwili to rywal cieszyć się z wygranego seta.

Z KIM gra Hurkacz 3. rundzie Monte Carlo DRABINKA Z KIM Hurkacz w 3. rundzie

Hubert Hurkacz w Monte Carlo ma teraz dzień odpoczynku. Rok temu Polak zaprezentował się w tym turnieju bardzo dobrze, dochodząc aż do ćwierćfinału, w którym przegrał po zaciętym meczu z Bułgarem Grigorem Dimitrowem. Hurkacz za awans do 3. rundy w Monte Carlo zarobił już dużo pieniędzy - ponad 77 tysięcy euro. Poniżej drabinka turnieju ATP Monte Carlo 2023.

Hurkacz - Sinner KIEDY gra Hurkacz Monte Carlo DRABINKA Z KIM Hurkacz w 3. rundzie

Mecz Hubert Hurkacz - Jannik Sinner w 3. rundzie turnieju ATP w Monte Carlo zostanie rozegrany w czwartek 13 kwietnia 2023. Początek meczu Hurkacz - Sinner o godzinie 11. Transmisje TV z ATP Monte Carlo na antenie Polsatu Sport i innych sportowych kanałach Polsatu.

Hubert Hurkacz opowiada o Indian Wells w McLarenie
Listen on Spreaker.
Najnowsze