Kiedy gra Magda Linette 2. runda WTA Doha Linette – Zheng o której godzinie?

i

Autor: AP PHOTO/KAMRAN JEBREILI Kiedy gra Magda Linette 2. runda WTA Doha Linette – Zheng o której godzinie?

WTA 1000 Doha

Kiedy gra Magda Linette 2. runda WTA Doha Linette – Zheng o której godzinie? Kiedy i o której kolejny mecz Linette?

2024-02-12 21:05

Kiedy i o której gra Magda Linette 2. runda WTA Doha. Magda Linette (WTA 53.) bardzo dobrze poradziła sobie w pierwszej rundzie turnieju WTA 1000 w Dosze. Polska tenisistka w dniu swoich urodzin pewnie poradziła sobie z niżej notowaną Nao Hibino (WTA 93.), wygrywając 6:1, 6:4. Teraz zmierzy się z zawodniczką plasującą się dużo wyżej w rankingu WTA, Qinwen Zheng (WTA 7.). Sprawdź, kiedy gra Magda Linette z Qinwen Zheng w WTA Doha.

Kiedy gra Magda Linette 2. runda WTA Doha Linette – Zheng o której godzinie?

Magda Linette dość słabo zaczęła nowy sezon, wygrywając tylko jeden mecz w Brisbane oraz w Abu Zabi. Najbardziej bolesna była porażka w Australian Open, gdzie musiała kreczować w meczu pierwszej rundy przeciwko Karolinie Woźniackiej. Teraz Linette dołożyła trzecie zwycięstwo w sezonie, wygrywając w pierwszej rundzie turnieju WTA 1000 w Dosze z Nao Hibino 6:1, 6:4. Niestety, nie miała wiele szczęścia w losowaniu, bo już w drugiej rundzie trafiła na Qinwen Zheng.

Kiedy kolejny mecz Linette? WTA Doha Linette – Zheng GODZINA meczu

Dla Zheng będzie to dopiero pierwszy mecz po niezwykle udanym dla niej Australian Open (w Doha miała wolny los w 1. rundzie), w którym dotarła do finału i ostatecznie uległa Arynie Sabalence. Polka z pewnością nie będzie faworytką tego pojedynku, o czym świadczą ostatnie wyniki i pozycja w rankingu, choć warto zauważyć, że panie spotkały się ze sobą raz i wówczas górą była Polka – w 2022 roku w Miami lepsza była właśnie Linette.

Linette – Zheng o której godzinie? Kiedy mecz Linette 2. runda WTA Doha

Mecz Magda Linette – Qinwen Zheng zostanie rozegrany we wtorek, 13 lutego. Pojedynek ten będzie pierwszym na korcie nr 1 i zostanie rozegrany o godzinie 12:00. Transmisja TV z turnieju WTA w Dosze na antenie Canal+ Sport.

Listen on Spreaker.
Najnowsze