Australian Open 2023 KIEDY Losowanie drabinki? O której godzinie losowanie Australian Open GODZINA DATA

i

Autor: AP Australian Open 2023 KIEDY Losowanie drabinki? O której godzinie losowanie Australian Open GODZINA DATA

Losowanie AO 2023

Australian Open 2023 KIEDY Losowanie drabinki AO? O której godzinie losowanie Australian Open GODZINA DATA

2023-01-11 16:14

KIEDY Losowanie Australian Open O której godzinie losowanie drabinki Australian Open 2023 DATA GODZINA. Miłośnicy tenisa odliczają już dni dzielące ich od Australian Open 2023, pierwszego wielkoszlemowego turnieju w sezonie. W Melbourne znów powalczą wielkie gwiazdy, a główną faworytką w turnieju kobiet będzie oczywiście Iga Świątek, ubiegłoroczna półfinalistka AO. Liczymy też na dobre występy Huberta Hurkacza i Magdy Linette. Poznaliśmy już datę i godzinę losowania drabinek Australian Open 2023. Sprawdź, kiedy losowanie Australian Open 2023 O której godzinie losowanie AO 2023

Iga Świątek i Hubert Hurkacza trenują w Melbourne, przygotowując się do Australian Open 2023, który zacznie się 16 stycznia, w nocy z niedzieli na poniedziałek. Główną faworytką będzie oczywiście Iga Świątek. Australijską niemoc spróbuje też przełamać Hubert Hurkacz, który do tej pory w Melbourne doszedł najdalej do II rundy. Jest o co walczyć, bo pula nagród jest rekordowa. Mistrzowie w singlu zgarną po 2,975 mld dolarów australijskich, czyli po 8,9 mln zł! Kiedy losowanie Australian Open 2023?

KIEDY Losowanie Australian Open 2023 O której godzinie losowanie Australian Open

Niezależnie od wyników losowania Australian Open Iga Świątek będzie główną faworytką. – Iga ma dość nietypową technikę i potrafi czerpać z niej dużą moc – analizuje Justine Henin, była liderka rankingu WTA, a obecnie ekspert Eurosportu. – Widać niezwykłą szybkość jej ramion i dużą jakość w jej uderzeniach, a do tego znakomicie porusza się również na szybkich kortach, co pokazała, wygrywając US Open – dodaje Belgijka. – Myślę, że może długo być numerem 1, prawdziwą nową szefową w kobiecym tenisie. Jednak musi sama siebie przekonać, że tak właśnie jest.

Australian Open KIEDY Losowanie drabinki AO 2023 O której losowanie Australian Open 2023

Iga Świątek rok temu doszła w Melbourne do półfinału (porażka z D. Colllins), a jej dominacja miała się rozpocząć dopiero miesiąc później. Królową tenisa była jeszcze wtedy Australijka Ash Barty, która wygrała AO 2022, aby zaraz potem zejść nagle z tenisowej sceny. Polka w tym sezonie pokazała już moc – najpierw w pokazówce w Dubaju, a potem w United Cup. – Nie widzę nikogo, kto mógłby w 2023 r. przerwać jej dominację – stwierdziła niedawno legendarna Martina Navrátilová. Właśnie poinformowano, kiedy odbędzie się losowanie Australian Open 2023. Poniżej informacje.

Losowanie Australian Open KIEDY i o której godzinie losowanie AO DATA GODZINA

Losowanie drabinek Australian Open 2023 odbędzie się w czwartek 12 stycznia. Początek ceremonii losowania AO o godzinie 5 rano polskiego czasu. Transmisja z AO 2023 na antenach Eurosportu 1 i 2 oraz w Playerze. Poza Igą Świątek pewni występu w głównych drabinkach są Hubert Hurkacz i Magda Linette. Magdalena Fręch odpadła niestety w kwalifkacjach.

John McEnroe porównał Igę Świątek do wielkiej gwiazdy! Legenda ostrzega Polkę!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze