Kolejny słynny tenisista ma KORONAWIRUSA! Musiał wycofać się z turnieju

2020-07-04 15:36 CH
Frances Tiafoe
Autor: AP Frances Tiafoe

Frances Tiafoe to kolejna tenisowa gwiazda zarażona koronawirusem. Amerykański tenisista (nr 81 ATP) poinformował o tym w mediach społecznościowych. "Niestety w piątek wieczorem wykryto u mnie COVID-19 i muszę wycofać się z turnieju w Atlancie, w którym miałem zagrać w ten weekend. Przez ostatnie dwa miesiące trenowałem na Florydzie, gdzie byłem badany i wyniki były negatywne, ostatnio tydzień temu" - poinformował Frances Tiafoe.

Frances Tiafoe jest kolejnym znanym tenisistą zarażonym koronawirusem. Niedawno głośna była lawina zakażeń uczestników kontrowersyjnych turniejów pokazowych Adria Tour w Serbii i Chorwacji, gdzie COVID-19 wykryto kolejno u Grigora Dimitrowa, Borny Coricia, Wiktora Troickiego, a na koniec u Novaka Djokovicia, lidera rankingu ATP. Teraz zaraził się ciemnoskóry Amerykanin, który przebywał przez cały czas pandemii w USA a konkretnie na Florydzie. 22-letni Frances Tiafoe miał zagrać w pokazowym turnieju w Atlancie. Po pozytywnym wyniku testów na COVID-19 oczywiście musiał się wycofać.

Karolina Woźniacka złowiła OGROMNĄ RYBĘ! Internauci ją MIAŻDŻĄ! ZDJĘCIA i WIDEO

Eksperci OSTRO o wpisie Bońka. Nie zostawili na nim SUCHEJ nitki | Super Sport

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

"Niestety w piątek wieczorem wykryto u mnie COVID-19 i muszę wycofać się z turnieju w Atlancie, w którym miałem zagrać w ten weekend. Przez ostatnie dwa miesiące trenowałem na Florydzie, gdzie byłem badany i wyniki były negatywne, ostatnio tydzień temu" - poinformował na Twitterze Frances Tiafoe. "Kolejne badania mam mieć na początku przyszłego tygodnia, ale zacząłem już zgodną z zasadami kwarantanne i stosuję się do zaleceń sztabu medycznego w Atlancie. Byłem podekscytowany perspektywą powrotu do gry, ale zdrowie i bezpieczeństwo są najważniejsze" - dodał Tiafoe.

Najnowsze