Przyjaciółka Radwańskiej złowiła OGROMNĄ RYBĘ! Internauci ją MIAŻDŻĄ! ZDJĘCIA i WIDEO

2020-07-04 10:26 CH
Karolina Woźniacka i jej ryba
Autor: Instagram Karolina Woźniacka i jej ryba

Karolina Woźniacka to sportowa emerytka, a po zakończeniu kariery korzysta z życia. Bliska przyjaciółka Agnieszki Radwańskiej tym razem złapała za wędkę. Efekty były szokujące. Woźniacka złowiła ogromną i egzotyczną rybę. Kiedy pochwaliła się fanom zdjęciami i wideo z tych połowów, spadła jednak na nią lawina krytyki. "Biedna ryba!", "Wypuść ją do wody!", "To okrutne znęcanie się nad zwierzętami!" - miażdżą Woźniacką internauci. Czy słusznie? Zobaczcie ZDJĘCIA i WIDEO z połowów Karoliny Woźniackiej.

Karolina Woźniacka od styczniowego Australian Open korzysta z życia na sportowej emeryturze. Była liderka rankingu WTA i mistrzyni Szlema w Melbourne nie próżnuje, robiąc różne ciekawe rzeczy, na które wcześniej nie miała czasu. Tym razem Dunka postanowiła powędkować. Wraz z ojcem Piotrem Woźniackim na łonie natury złapali za wędki i... efekt był szokujący. Woźniacka z pomocą taty złowiła i wyciągnęła z wody ogromną rybę. Kiedy pochwaliła się zdjęciem na Twitterze i Instagramie, więcej niż głosów zachwytu było komentarzy krytycznych. "Po co męczyć zwierzęta?!", "Wypuść ją do wody!", "Biedna ryba!" - to niektóre z reakcji internautów oburzonych zdjęciem Karoliny Woźniackiej z efektowną rybą.

Zjawiskowo SEKSOWNA 19-letnia tenisistka zachwyca boskimi nogami! ZDJĘCIA

Wyświetl ten post na Instagramie.
Catch of the day!🐟 Post udostępniony przez Caroline Wozniacki (@carowozniacki)

Karolina Woźniacka zapewniła jednak, że po złowieniu ryby i zrobieniu pamiątkowych zdjęć, wypuściła zwierzę do wody. Mimo to internauci byli wciąż krytyczni. "Tyle cierpienia ryby tylko po to, żeby pochwalić się zdjęciem i zebrać lajki?" - pyta jeden z nich. Zgadzacie się z nim?

Agnieszka Radwańska URODZIŁA dziecko? To ZDJĘCIE rozwiewa wątpliwości!

Eksperci OSTRO o wpisie Bońka. Nie zostawili na nim SUCHEJ nitki | Super Sport

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze